Чемпіонів – нагородити

Чемпіонів – нагородити. По 500 тисяч гривень хочуть дати депутати обласної ради золотим призерам паралімпійських та олімпійських ігор. Обіцяють не забути жодного учасника змагань та тренера.

Перед сесією члени комісії обласної ради з питань молодіжної політики планують внести зміни до Програми розвитку фізкультури та спорту на 2012-2016 роки. Якщо точніше – залучити додаткові 3 мільйона 850 тисяч гривень, щоб нагородити учасників олімпійських та паралімпійських ігор.

/Олександр Буцький, начальник управління у справах сім'ї, молоді і спорту Полтавської ОДА
50 000 – це Янчуку Дмитру за здобуту бронзову медаль. 36 років не було в нас жодної медалі. Це перша медаль за 36 років/

По 500 тисяч гривень депутати хочуть виділити і золотим призерам Паралімпіади – веслувальнику Сергію Ємельянову, плавцю Євгену Богодайку та ще одному плавцю Дмитру Виноградцю. Усім полтавцям-учасникам Олімпіади та Паралімпіади – по 100 тисяч гривень, а їх тренерам планують видати нагороду у сумі 50 тисяч гривень.
Іще одне питання, яке обговорюють перед винесенням на сесію, – створення комунального центру, який би займався підготовкою до олімпійських змагань.

/Олександр Алексюк, голова комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму Полтавської ОР
Провал нашої олімпійської збірної – далі з цим миритися не можна, і ми як комісія стояти осторонь не маємо права. Тому виникло питання у депутата обласної ради Сазонова, Заслуженого тренера України, розглянути питання про створення центру олімпійської підготовки/

Це питання називають дискусійним – не всі учасники комісії згодні на Центр. Противники його створення пропонують більше коштів виділяти на заклад, який вже існує.

/Олександр Буцький, начальник управління у справах сім'ї, молоді і спорту Полтавської ОДА
Є Школа вищої спортивної майстерності, цей ЦОП – центр олімпійської підготовки – буде дублювать її повноваження. Тобто, вони займаються що ті, що ті підготовкою олімпійців. І зараз створювать іще одну аналогічну школу немає сенсу/

Обговорили також потреби стадіону «Динамо» – обласна організація фізкультурно-спортивного товариства із такою ж назвою просить для нього 340 тисяч гривень на ремонт роздягалень та утеплення стін. А ще розглянули звернення обласного осередку «Федерації баскетболу України» про фінансування реконструкції баскетбольного майдачика при Полтавському педуніверситеті.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію