Свої урбаністичні пейзажі виставив у Галереї мистецтв Вартан Маркар'ян

Свої урбаністичні пейзажі виставив у Галереї мистецтв Вартан Маркар'ян, молодий художник, про якого досвідчені майстри кажуть, що він шукає себе. Заводи та мости, вокзали, машини – чи є в тому романтика, автор виставки розповів моїм колегам.

На його картинах – герої, на які не кожен в реальності звертає увагу. Лінії електропередач, дороги, телевежа, залізничні колії та труби заводів. Це Полтава та її передмістя. Урбаністичною темою Вартан Маркар’ян перейнявся, коли був студентом. Останні три роки міська романтика – основне, над чим працює художник.

/Вартан Маркар'ян, автор виставки
В першій серії – серії «Дим», яка зараз представлена в галереї сучасного мистецтва «jump», – там я зобразив діалог людини і міста. А тут, в серії, «Урбан», зображене саме місто, яке воно є, тобто, його темна сторона/

Міські об’єкти Вартан малював трохи з домислом – додаючи свої елементи. Художник ніби заглядає в майбутнє, відгадує, що з'явиться на тому чи іншому місці незабаром. На виставці молодий художник представив 47 робіт. Більш досвідчені колеги по творчості їх прискіпливо розглядають.

/Микола Підгорний, Заслужений художник України
Мені здається, що Вартан добре починає. Принаймні, у нього є свій погляд на пейзаж, він вирішив зайнятися урбаністичним пейзажем. Це і ризик в деякій мірі, але і цікаві роботи/

/Наталія Корф-Іванюк, художниця
Він не боїться, він пробує, він шукає, він не стоїть на місці, і він пішов далі, ніж якась академічна школа/

Вартан Маркар’ян у 2014 закінчив Полтавський техуніверситет, з минулого року – член Національної спілки художників України, а ще він – стипендіат Президента України.

Стрічка новин