Поліція зайнялася благодійністю – інспектори здали кров для потерпілих в ДТП

Ці благодійники – надійні та перевірені часом, щоправда, це не їх основна професія. Сьогодні інспектори патрульної поліції спільно з поліцією охорони здали кров для постраждалих в дорожньо-транспортних пригодах. Зустрічаючись з такими випадками на службі, правоохоронці підтримали благодійну акцію, яка пройшла в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

У реєстратурі на станції переливання крові – черга на весь кабінет. Тут вишикувалися правоохоронці. Вони прийшли здавати кров. Доки чоловіки реєструються, дівчата вже готуються до процедури. Катерина Байцман – інспектор патрульної поліції. Кров прийшла здавати вперше, бо раніше, говорить, не підходила за вагою – не вистачало декілька кілограмів.

/Катерина Байцман, інспектор патрульної поліції м.Полтава
Давно хотіла, просто вага не відповідала. Хочеться хоч якийсь вклад зробити в здачу крові для жертв, які потрапляють в ДТП/

Саме таким постраждалим нададуть кров Катерини та її колег. В п'ятницю патрульна поліція спільно з поліцією охорони підтримали акцію, яка проводилася у рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. У свій вихідний прийшли здавати кров для травмованих в ДТП. Серед бажаючих допомогти – і донор з чималим стажем. Патрульний поліції охорони Іван пригадує, коли вперше прийшов здавати кров.

/Іван Кокоза, патрульний поліції охорони у Полтавській області
Це було ще в інституті до робочого місця. Все нормально було, теж здавали. Для дітей. Студенти були. Боязні ніякої не було. Що тут боятися/

А в інспектора патрульної поліції Владислава – рідкісна група. Перша мінус. Жартує: з нього візьмуть подвійну дозу. До процедури здачі крові звик – робить це не вперше.

/Владислав Дьомін, інспектор патрульної поліції м.Полтава
Вже привично. Як на ту саму роботу ходжу. На щастя, ДТП з потерпілими у нас в Полтаві трапляється мало, і таких осіб теж дуже мало/

Лікарі станції переливання крові відзначають ініціативу поліцейських, оскільки необхідність у щоденному поповненні банку крові існує. І жертви ДТП – одні з тих, хто найбільше потребує донорської крові. Загалом за час роботи патрульної поліції з березня цього року у Полтаві сталося 744 ДТП без потерпілих та 205 – з потерпілими. В цих аваріях 10 осіб загинуло та майже 250 людей було травмовано.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію