До процесу голосування депутатів в обласній раді хочуть внести дві поправки

На наступній сесії депутати можуть прийняти дві поправки Регламенту обласної ради – щодо особистого та таємного голосування. Сьогодні на профільній комісії це питання обговорили та внесли до порядку денного, який на сесії розглянуть вже наступного тижня.

Одна з депутатських фракцій обласної ради винесла на розгляд комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв'язків з громадськістю проект Рішення щодо внесення змін до Регламенту обласної ради 7-го скликання. Ініціатори хочуть внести дві поправки
про унеможливлення голосування на сесії іншими особами замість депутатів обласної ради та про збереження принципу таємності при голосуванні окремих питань.

/Володимир Литвин, член комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери
Це виборні посади, це інші питання, коли передбачена процедура таємного голосування, тому що були прециденти, коли ті чи інші представники фракцій, або інші депутати відверто на камеру позували із бюлетнями: за кого я голосував/

Ця пропозиція не викликала питань – депутати підтримали. Натомість, інше викликало резонанс. Департамент інформаційної діяльності просив їм передати 99 тисяч гривень, які залишилися неосвоєними після проведення реорганізації книжкового магазину «Планета».

/Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності
Цю економію перерозподілити з магазину «Планета» на соціологічні дослідження. Цей напрям вами затверджений, прийнятий/

Після тривалої дискусії члени комісії вирішили рекомендувати Департаменту інформаційної діяльності спільно з Департаментом фінансів та Управлінням майном доопрацювати це питання, і в разі потреби – внести відповідні узгоджені пропозиції.

Стрічка новин