Хочеш піти у відпустку – плати

Хочеш піти у відпустку – плати. У Полтаві під час отримання хабара затримали заступника командира батальйону однієї із військових частин. За дозвіл побувати у відпустці заступник комбата вимагав 5 тисяч гривень. «На гарячому» його і затримала Служба безпеки.

Заступника командира батальйону однієї із військових частин, що дислокується на Полтавщині, затримали на хабарі співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією та військовою прокуратурою. Офіцер вимагав від підлеглих гроші за відпустку додому та за те, щоб не карати їх за службові та дисциплінарні порушення. Взяли здирника «на гарячому» у службовому кабінеті, коли той отримував від військовослужбовця 5 тисяч гривень. Співробітники спецслужби кажуть: побори були систематичними. І підозрюють: цим займалися й інші офіцери-військовопосадовці цієї частини.

/Олексій Скрильник, помічник начальника Управління СБУ у Полтавській області
Офіцер систематично вимагав гроші з підлеглих військовослужбовців за непритягнення їх до дисциплінарної відповідальності, безперешкодне проходження служби, а також можливість піти у відпустку. Оперативники спецслужби затримали здирника у службовому кабінеті під час отримання чергового хабара у розмірі п'ять тисяч гривень/

Всього правоохоронці задокументували вісім епізодів одержання неправомірної вигоди. Нині відкрито кримінальне провадження за отримання неправомірної вигоди. Офіцеру за вчинений злочин загрожує позбавлення волі на строк до 8 років. Військовослужбовець-хабарник знаходиться під вартою. Тривають оперативно-слідчі дії.

Стрічка новин