Переможці конкурсу «Журналіст року» отримали свої нагороди

Переможці конкурсу «Журналіст року» отримали свої нагороди. У Театрі імені Миколи Гоголя на урочистостях з нагоди Дня телебачення, радіо та зв'язку підбили підсумки творчого змагання серед представників «четвертої влади».

День тих, хто інформує суспільство. Із професійним святом у театрі імені Миколи Гоголя медійників вітають представники обласної влади.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
У цей святковий день я хочу побажати вам успіхів. Я хочу побажати, щоб той курс паралельний, який робить сьогодні влада, і формується громадянське суспільство, і ви на цьому рубежі, і на цій ділянці займаєтеся своєю професією, робили її якісно. Від вашої роботи залежить, наскільки сприймає суспільство, що відбувається/

Кращим із кращих представникам теле- та радіоколективів вручили грамоти та подяки. Крім цього, на урочистостях оголосили результати творчого обласного конкурсу «Журналіст року».

/Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА
Журналістське середовище вцілому добре сприйняло цю нашу ініціативу і з боку як учасників, так і з боку журі. У нас досить фахове було журі, запрошені журналісти фахові, члени Національної спілки журналістів України/

Так із 25 учасників обрали 10 переможців у п'яти номінаціях. Серед нагороджених – і Роман Грицун. Журналіст видання «Трибуна» був визнаний кращим за свій проект «Хто ці люди?».

/Роман Грицун, переможець конкурсу «Журналіст року»
Головна ціль цього проекту – розповісти полтавцям про імена тих діячів, на честь яких було перейменовано вулиці. Ми створюємо такі науково-популярні тексти, дизайнер створює візуалізацію, інфографіку, аби читачі могли не лише у доступній формі почитати і поглянути на те, що зробили ці громадські діячі для України або нашого міста/

Наступного року, кажуть в облдержадміністрації, знову мають плани на проведення цього конкурсу. Проте влаштують його скоріше до Дня журналіста.

Стрічка новин