Друге життя художньої школи

Друге життя. Полтавська дитяча художня школа відтепер працює без підвалів, у теплому приміщенні та з сучасним освітленням. Заклад перенесли із території Краєзнавчого музею до приміщення колишнього дитсадка. Мистецтву тепер навчають по вулиці Алмазній. Умови, в яких діти створюють прекрасне, після офіційного відкриття перевірив міський голова та бачили мої колеги.

Натюрморт п'ятикласниця Вікторія зображає у незвичній техніці. Вільний зліт фантазії демонструє під час заняття у художній школі.

/Вікторія Мались, учениця художньої школи
Мені дуже подобається малювати. Я вже вчуся у третьому класі/

Природу акварелями – те, що найчастіше зображує дівчинка. Малювати приходить двічі на тиждень. Після того, як художня школа змінила місце розташування – з центру перемістилась на Алмазний, – їй навіть стало зручніше відвідувати заклад, бо живе поруч. Та й умови, розповідає дитина, у новому приміщенні не порівняти з попередніми.

/Вікторія Мались, учениця художньої школи
Коли була зима, то ми приходили у куртках, і так сиділи. Було дуже холодно. Вода замерзала. Неможливо було малювати/

Минулого року приміщення художньої школи поблизу Краєзнавчого музею взагалі не опалювалось. Дітей перемістили займатися до 10 та 6 шкіл, розповідає нинішня очільниця закладу. Але цей навчальний рік полтавських дітей вчать мистецтву у відремонтованому приміщенні колишнього дитячого садка.

/Ірина Конопля, директор Полтавської дитячої художньої школи
У кожного викладача є свій власний клас, який він може оформити так, як вважає за потрібне. Дуже задоволені всі викладачі, задоволені батьки і діти всі. Сьогодні у нас у класах дуже тепло, дуже затишно, дуже світло/

Останнє, говорять викладачі, надзвичайно важливо для здорової дитячої творчості.

/Дар'я Тарасенко, викладач Полтавської дитячої художньої школи
Один з головних факторів для гарної роботи, для виконання наших чудових творчих робіт/

Уперше оновлену художню школу відвідує міський голова. Результатом змін, говорить Олександр Мамай, задоволений. Бо результат демонструють самі діти власним зацікавленням.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Якщо в тій школі навчалося до 200 дітей, то у цій сьогодні навчається 350. Хоча ми і витратили близько 2 мільйонів на обладнання цієї школи, я звернув увагу, що до мільйона треба закладати в бюджет наступного року для цієї школи/

Міський голова обіцяє кожного разу приїздити до дітей з подарунками.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Тут повністю зроблений капітальний ремонт, поміняне опалення, поміняні вікна на ці кошти. І на сьогоднішній день треба зробити дошки, мольберти, усе, щоб діти могли добре навчатися/

Зараз у художній школі є 23 класи. Окремо мають навіть виставковий зал. Керівники закладу кажуть: готові навчати і більше дітей. Для цього мають приміщення, і написали відповідне звернення до міської влади.

Стрічка новин