16 листопада – професійне свято працівників телебачення та радіозв'язку

16 листопада – професійне свято працівників телебачення та радіозв'язку. Історія свята почалася 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша українська радіопрограма. З нагоди свого дня медійники Полтави отримали нагороди, а більше сотні з них незабаром поїдуть до Львова.

Своє професійне свято 16 листопада телевізійники, радійники та зв'язківці відзначають уже майже 90 років. У 1924 цього дня в Харкові вийшла перша в Україні радіопрограма. Починав кар'єру із радіо, а зараз ведучий на телестудії «Місто» Андрій Дємідов. Його голос чули на «Вашій хвилі», «Хіт FM», «Русском...» та «Авто Радіо». Окрім вести новини на нашій студії, він іще – й технічний директор.

/Андрій Дємідов, ведучий новин та технічний директор ТОВ Студія «Місто»
В кадрі я одна людина, а в житті, напевне, інша. Коли ти на радіостанції працюєш, ти такий веселий хлопець, який полюбляє постійно шуткувати, рот не закривається, а додому ти приходиш, за цілий день так набалакався, що хочеться тиші, спокою/

У сфері зв'язку, відколи закінчив університет, працює генеральний директор студії «Місто». Український мобільний зв'язок, МТС і, нарешті, телебачення – 16 листопада професійне свято Олексія Черкаса уже багато років.

/Олексій Черкас, генеральний директор ТОВ Студія «Місто»
Користуючись нагодою, хочу привітати всіх колег, всіх працівників і радіо, і зв'язку, і телебачення з цим професійним святом, побажати побільше гарних новин, побільше позитивних моментів в роботі, а також фінансової стабільності і гарного настрою/

А цю пару телебачення познайомило і об'єднало.

/Олена Орлова, журналіст
Познайомилися ми на роботі, познайомились на Студії «Місто»/

Зараз очима Олени Орлової та Павла Бабінчука бачить головні події Полтавщини уся Україна. Вони – спецкор та телеоператор одного із центральних каналів.

/Павло Бабінчук, телеоператор
Є такі ситуації, коли стараєшся людям якось чимось допомогти. Тобто, звернулися люди – у них якась проблема. Приїхав, людину зняв, показав, а вона через два дня телефонує, каже: «Ви знаєте, 2 роки проблема не могла вирішитися, а ви показали, і проблема вирішилась»/

Четверта влада, акули пера – хтось їх боїться, хтось зневажає, хтось критикує, а хтось захоплюється. Міський голова цього дня пробачив усі журналістські шпильки, та урочисто вітає газетярів, інтернетників та працівників радіо й телебачення.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Я сьогодні як міський голова прекрасно розумію, що багато в нас засобів масової інформації вже роздержавлені, дуже багато засобів масової інформації приватні, я розумію, що багато є залежних журналістів, які залежать від свого керівництва, а в це свято, Дня журналіста, я бажаю всім журналістам залишатися самим собою, і дійсно – висвітлювати ту інформацію, яку вважаєте за потрібне/

Для медійників цього дня – святковий концерт, подяки і грамоти з нагрудними знаками, а ще – сертифікати на поїздку до Львова.

Стрічка новин