Таємниці Краєзнавчого музею полтавські школярі відкривали... в обласній бібліотеці

Таємниці Краєзнавчого музею полтавські школярі відкривали... в обласній бібліотеці. Саме у цьому закладі знайшлося чимало цікавої інформації з історії створення його колекції. Знайомилися із нею учні у пізнавальному квесті.

Проводити квести для обласної бібліотеки – не в новинку. Цього дня разом із обласним центром туризму його працівники підготували для дітей подорож історією Полтавського Краєзнавчого музею, якому виповнилося 125 років.

/Марина Федорова, зав. відділом краєзнавства ПОУНБ ім.І.Котляревського
Мета його – пізнавальна, щоб шкільна молодь, учні більше дізналися про історію створення Полтавського Краєзнавчого музею, які він має колекції, які фонди, хто заснував, хто були першими директорами цього музею. Тобто, така глобальна мета – наукова, пізнавальна, культурна/

Учасників квесту збирають на другому поверсі, ділять на команди та знайомлять із основними правилами гри.

/Юлія Крамарєва, зав. відділом соціокультурної діяльності ПОУНБ ім.І.Котляревського
У нас у кожної команди – свій маршрут (загалом таких маршрутів три), і кожна з команд потрапляє в якусь певну кімнату. В одній кімнаті – це Скарбниця, їх чекає Фараон. В іншій кімнаті їх чекає Тигреня, тому що це природничий відділ нашої бібліотеки, і він репрезентує природничий відділ музею/

Перше завдання для учасників – знайти у каталозі книгу із назвою «Полтавський Краєзнавчий музей». Цій команді вдалося впоратися із ним чи не найшвидше.

/ІНТЕРШУМ
Читають завдання: «Запрошуємо долучитися до таємниць Краєзнавчого музею. Спершу виконайте завдання у Фараона. Кабінет 312»/

У пізнавальному квесті беруть участь учні 8-9 класів, які відвідують гуртки в обласному центрі туризму та краєзнавства учнівської молоді.

/Катерина Жук, учасниця квесту
Мені подобається, які питання тут. Дуже цікаві. Я далі хочу продовжувати цей квест/

Організатори квесту кажуть: переможених у ньому не буде. Усі команди отримають дипломи та, звичайно, нові для себе знання.

Стрічка новин