Студенти всіх вишів зібралися, аби врятувати життя свого однолітка

Студенти всіх вишів зібралися разом, аби врятувати життя свого однолітка. У міському будинку культури пройшов традиційний благодійний бал «Допомогти так легко». Цього року небайдужа молодь збирала кошти на лікування студента Медакадемії Ростислава Омельяненка.

Ілона та Антон зустрічаються вже півтора року. Разом прийшли на благодійний бал. Говорять: танці роблять їх стосунки яскравішими.

/Ілона Балан та Антон Юхименко, прийшли на благодійний бал
- Не заважають, зближують один одного. Нам подобається танцювати.
- Це благодійний бал, і мені хочеть пожертвувати кошти на здоров'я того хлопця, який захворів/

На цьогорічному балу «Допомогти так легко» кошти збирали на лікування студента 5-го курсу Медакадемії Ростислава Омельяненка. Йому поставили діагноз лімфома. Нині хлопець проходить 4-й курс хіміотерапії.

/Олександра Щербина, подруга Р.Омельяненка
На жаль, вона має таке розташування, яку неможливо оперативно видалити. Тому це викликає великі складнощі, і лікування виявляється тільки препаратами. І вони дуже дороговартісні. Останні ліки, які були призначені, були 4 дози препарату. Одна коштує 17 тисяч/

Ростислав не має батьків, його виховує бабуся, відтак, тривалий час не розповідав їй про свою недугу. Студенти Медакадемії про це знають.

/Анастасія Оніщенко, прийшла на благодійний бал
Сьогоднішній бал і його мета мені дуже близька, тому що ми допомагаємо нашому студенту, і хочеться, щоб такі дійства не тільки збирали разом усю студентську родину, а й несли в собі ось такий благодійний внесок/

Бал проходить під патронатом міського голови Олександра Мамая. Відтак, кращі студенти Полтави отримали грамоти та подяки від керівництва міста. Вручення такій молоді відзнак, розповідає заступниця мера Світлана Тарашевська, – це заохочення їх до реалізації подальших благодійних проектів.

/Світлана Тарашевська, заступниця Полтавського міського голови
За 10 років вдалося їм врятувати не одне життя, допомогти не одній дитині, не одному студенту. Звичайно, це гарний приклад для своїх однолітків. Міська влада пишається такими студентами, адже це – майбутнє нашої нації/

Самі ж студенти зазначають: потанцювати на балу – це поєднати дві справи: благодійність та відпочинок.

/Ангеліна Гайдукович, прийшла на благодійний бал
Це така подія! Чому б не прийти не порадіти, не побачити це чудове дійство та не побути справжніми дамами на такому чудовому балу/

Саме на таких дам і задивляється чоловіча половина студентства.

/Георгій Коськін, прийшов на благодійний бал
Неймовірно! Я просто зачарований їх красою. Їх сукні, макіяж і зачіски – це щось неймовірне/

На 10 ювілейному балу на лікування Ростислава Омельяненка студенти зібрали 22 тисячі гривень. Загалом же за всі роки проведення – близько 180 тисяч.

Стрічка новин