Патрульна поліція оголосила конкурс на краще гасло або плакат із безпеки дорожнього руху

Патрульна поліція Полтави оголосила конкурс на краще гасло або плакат із безпеки дорожнього руху. Це вирішили провести в рамках тематичного тижня, який сьогодні стартував по всій Україні. Протягом 7 днів правоохоронці робитимуть максимум, аби звернути увагу учасників дорожнього руху на ситуації, які можуть виникнути на автошляхах.

За неповних 9 місяців роботи патрульної поліції в Полтаві зафіксовано 240 ДТП з постраждалими. В цих аваріях 201 людина травмувалася і 10 загинуло. Аби зменшити таку статистику, з 14 по 20 листопада в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху, розповідають в Управлінні патрульної поліції.

/Євген Яковенко, заступник начальника патрульної поліції м.Полтава
Охоронці порядку із залученням широкого кола громадськості відвідуватимуть навчальні заклади, проведуть роз’яснювальну роботу для усіх учасників дорожнього руху, а також стануть донорами крові для людей, які постраждали в ДТП/

Також у рамках Тижня безпеки дорожнього руху буде проведена робота по перевірці дорожнього покриття біля навчальних закладів, що допоможе дітям безпечніше переходити вулиці. Під час таких тижнів серед водії та пішоходів активно проводять роз'яснювальну роботу. Копи запевняють: це дає свої результати.

/Євген Яковенко, заступник начальника патрульної поліції м.Полтава
Кількість дорожньо-транспортних пригод або стабілізується, або зменшується. Водії більш уважні на дорогах/

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції оголошує конкурс серед користувачів «Facebook» на краще гасло або плакат із безпеки дорожнього руху. Аби стати переможцем та отримати сувенір від копів, необхідно вподобати сторінку «Патрульна поліція Полтави», поділитися у власному життєписі інформацією про проведення конкурсі, і під цим постом потрібно написати своє гасло або прикріпити плакат, присвячені темі безпеки дорожнього руху.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію