У Полтаві відкрилася виставка-презентація вишів України

Буклети, інформаційні брошури і навіть релаксуючі капелюшки – українські виші здатні на все, щоб продемонструвати свої переваги. Виставка-презентація «Полтавський абітурієнт» щороку збирає понад тисячу школярів. Традиційний ознайомчий захід знову стартував у Полтаві.

Повна зала школярів і 22 освітніх заклади – традиційні збори «Полтавський абітурієнт 2017» відкрито.

/Сергій Семізаров, організатор виставки-презентації
Дуже важливі такі зібрання: як для ВНЗ, так і для абітурієнтів. Вибір майбутньої професії – це найважливіше/

«Полтавський абітурієнт 2017» об'єднав освітні заклади Харкова, Луганська, Дніпра, Сум і Полтави. Мета – ознайомити випускників міста й області з ринком української та європейської освіти.

/Євгенія, представниця ХАУ ім.Жуковського
Наш університет бере участь у полтавських виставках щорічно. З Полтави до нас вступають діти. Ми територіально зручно розташовані, та ВНЗ дуже престижний/

До полтавської виставки-презентації виші розробляють інформаційну кампанію. На підготовку йде від 2 до 6 місяців. Створюють презентації, знімають відео, друкують інфо-листи.

/Тетяна Острецова, викладач ЛНУ ім.Т.Шевченка
Ми переїхали до Полтави з Луганська і чудово себе почуваємо. Ми планували забирати своїх дітей з Донбасу, і вони поступово переїжджають. Але цьогоріч популярність вишу зросла, багато дітей прийшли після Полтавського музучилища/

Серед учасників ознайомчої виставки є навчальні заклади з Польщі. Ірина Малиш – студентка Ченстоховського університету. Говорить: має за честь розказати про свій виш у рамках заходу.

/Ірина Малиш, студентка Ченстоховського політехнічного університету
Ми щорічно приїджаємо до України з програмою «Study si Poland». В нас 6 різних факультетів і 28 напрямків. Ми готуємо спеціалістів на високому рівні. В нас випустилось більше 11 тисяч спеціалістів/

Виставка «Полтавський абітурієнт 2017» триватиме 2 дні на базі Обласної бібліотеки імені Котляревського. Взяти участь у презентаційних заходах і отримати консультацію від представників навчальних закладів може кожен.

Стрічка новин