Працівники культури святкують

Працівники культури святкують. 9 листопада вони відзначили професійне свято – День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Всі разом зібралися в «Листопаді». Тут двох своїх власників знайшли сертифікати на квартири, а серед присутніх розіграли 17 путівок до Львова.

Едуард Головашич – керівник міського духового оркестру «Полтава». Життя пов'язав з культурою завдяки батьками. Обоє закінчили Полтавське музучилище і зуміли заохотити двох синів до занять музикою на професійному рівні. Нині очолюваному ним оркестру – 21 рік. Не дивлячись на великий колектив, проблем з порозумінням не виникає.

/Едуард Головашич, керівник міського духового оркестру «Полтава»
Вони всі музиканти. Всі люди здатні вести діалог, а діалог ведуть тільки розумні люди. Це стосується і відносин, це стосується і виконання партій, і створення єдиного образу в творі, щоб це було цікаво/

Разом з духовим оркестром в місті нараховується більше 2000 працівників культури. Всі вони 9 листопада відзначили своє професійне свято. Міський голова Олександр Мамай традиційно привітав діячів культури, зібравши їх в палаці дозвіллі «Листопад». Говорить: не можна розділяти працівників культури на міських та обласних. Всі вони працюють в одному місті.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Це й музеї, це й бібліотеки, це «Листопад», це Міський будинок культури. Але навіть якщо й працюють обласного підпорядкування працівники культури, все-одно вони охоплюють всіх мешканців нашого міста, тому що більшість мешканців нашого міста відвідують всі комунальні заклади міського підпорядкування та обласного підпорядкування/

Відтак, і подарунки були для всіх. Незалежно від підпорядкування закладів працівники культури отримали матеріальну допомогу в розмірі 600 гривень. Плюс грамоти й подяки, у тому числі – й з нагрудними знаками, для кращих представників галузі. Досвідчені діячі галузі розповідають: з роками рівень культури в Полтаві стає все вищим.

/Світлана Прокопенко, керівник хору «Родина калинова»
Можливо, я вже скільки років, вже такий поважний вік, і до цього ставишся якось, ціниш те, що в нас Україна, українську пісню, Батьківщину, любов проявляється/

Кульмінаційним моментом стало вручення двох службових квартир. Однокімнатне житло отримали концертмейстер з театру імені Гоголя та керівник творчого центру Наталії Май з Міського будинку культури.

/Світлана Ольховик, отримала квартиру, керівник творчого центру Н.Май
Просто немає слів, велике Вам спасибі за Ваше добре серце, Вашу щирість, турботу про все наше рідне місто, про наших полтавців, особисто про мене, про творчий центр і про наших рідних дітей/

Під час урочистостей розіграли і путівки від Олександра Мамая до Львова. Їх отримали 17 працівників культури. А настрій усім присутнім підіймав гурт «Діти Фрістайлу».

Стрічка новин