У Полтаві та Кременчуці цього року відбулося найбільше вбивств

Цього року найбільше вбивств відбулося у Полтаві та Кременчуці. Всього в області вбили 45 людей. Таку статистику наводить заступник начальника Головного управління Нацполіції Полтавщини Сергій Чиж. Сьогодні відбулася його прес-конференція стосовно розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів.

З початку цього року слідчими органами Нацполіції Полтавщини спрямовано до суду близько 7 тисяч кримінальних правопорушень, розповідає заступник начальника ГУ НП Сергій Чиж. Така кількість значно вища, ніж в інших областях. Фактично область посідає 7 місце по державі. До кримінальної відповідальності притягнуто понад 4000 осіб. За 10 місяців в області зареєстровано 45 навмисних вбивств. 40 випадків правоохоронці вже розкрили.

/Сергій Чиж, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
На території Полтави та Кремечука всі вбивства розкриті 100%. На сьогодні залишаються нерозкритими 5 вмисних вбивств в таких районах як Велика Багачка, Диканька, Козельщина, Котельва та Лубенський район/

Протягом року на Полтавщині зареєстровано 123 розбійних напади. Вже розкрито 80 випадків. Звітує Сергій Чиж і про боротьбу з корупційними злочинами на теренах Полтавщини.

/Сергій Чиж, заступник начальника ГУ НП у Полтавській області
Під процесуальним керівництво прокуратури області слідчими до суду спрямовано 30 проваджень стосовно корупціонерів. Це переважно хабарі, це ті люди, які беруть хабарі. Їм оголошена підозра. Кримінальні провадження спрямовані до суду. Це значна кількість для нашої області. 30 хабарників виявлено, але ми на цьому не зупиняємося/

Значного суспільного резонансу набули й викрадення автомоблів. На Полтавщині, зазначає Сергій Чиж, спостерігається незначне зниження цього виду злочинів. Це стало можливим завдяки тому, що в кінці жовтня слідчим управлінням спільно з карним розшуком затримали групу злочинців, серед яких були й поліцейські. Вони спеціалізувалися на угонах автівок. Більше 20 машин було викрадено лише цими злочинцями. Нині вони затримані, для учасників групи обрані запобіжні заходи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію