На Полтавщині пограбували іноземних студентів

Справжній бойовик з переслідуванням, заручником, спробами викрадачів підірвати себе. На Полтавщині пограбували іноземних студентів. Невідомі забрали у них гроші та сім мобільних телефонів. Чи вдалося наздогнати та затримати зловмисників – дивіться у наступному сюжеті.

У Полтаві група студентів-іноземців ввечері відпочивала у квартирі, яку винаймали. Двоє із них вирішили вийти до найближчого магазину.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Коли вони вийшли із під'їзду, їх зупинили двоє громадян. Вони були озброєні, у масках, і вимагали повернутися у квартиру. Перебуваючи у квартирі, вони заволоділи грошовими засобами іноземців, близько 5 тисяч євро, кілька тисяч доларів і гривень/

Плюс до цього зловмисники забрали 7 мобільних телефонів, що належали потерпілим. Одного із іноземців вони взяли у заручники, поклавши йому до рота гранату. Хлопця вивезли за межі міста та відпустили. Про те, що сталося, потерпілі повідомили до поліції. Виявити автомобіль нападників правоохоронцям вдалося у Кременчуці.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Був виявлений автомобіль, схожий на прикмети, які повідомив потерпілий. Поліцейські спробували зупинити автомобіль. Однак водій продовжив рух, а пасажир, відкривши дверцята, вистрибнув і намагався втекти/

Проте втікача вдалося затримати. Чоловік, який залишився в авто, заблокував дверцята та погрожував підірвати гранату, якщо його будуть намагатися арештувати. Щоб попередити надзвичайну подію, керівництво поліції Кременчука, психологи та експерти-вибухотехніки почали з підозрюваним перемовини. Після тривалого діалогу водій здався. Нині нападникам може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на термін від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна.

Стрічка новин