Менше ніж за тиждень стануть відомі імені «журналістів року»

Менше ніж за тиждень оголосять імена переможців конкурсу «Журналіст року». Заявки на участь у ньому подали 25 представників різних засобів масової інформації області. Змагаються вони у 5 основних номінаціях. У четвер усі подані роботи на своєму засіданні розглядали члени журі конкурсу.

Вперше на Полтавщині представники засобів масової інформації змагаються за звання «журналіста року». 31 жовтня закінчився термін подачі матеріалів для участі в цьому конкурсі. 25 журналістів запропонували на розгляд членів журі свої публікації у газетах, Інтернет-виданнях, відео- та радіосюжети. Усього – 190 матеріалів у п'яти номінаціях, говорить очільник департаменту інформаційної діяльності Вадим Штефан.

/Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА
Ми маємо з журналістами все-таки комунікувати на якихось рівних позиціях. І ви бачите, тут конкурс проводиться, по суті, фінансову підтримку дає обласна влада, але оцінює журналістів саме журналістське середовище. Я хотів би на цьому наголосити, що тут оцінку дає саме журналістське середовище/

Сьогодні в облдержадміністрації – засідання членів журі конкурсу. Подані матеріали вони розглядають, аналізують, обговорюють.

/Віталій Скобельський, член журі конкурсу «Журналіст року»
Відповідно тій чи іншій номінації звертаєш увагу, наскільки вона відповідає все-таки темі. Ну і, звичайно, я як стиліст завжди звертав увагу на стиль. Стиль – це все-таки головне для журналіста. У кожного свій стиль, тому для мене якість журналістських матеріалів визначається стилем викладу/

Сьогодні журі вже визначилося із переможцями. Проте оголошувати їхні імена не стали. Кажуть: триматимуть інтригу до самого нагородження. Останнє, до речі, відбудеться 16 листопада у День працівників радіо, телебачення та зв'язку.

Стрічка новин