В Галереї мистецтв відкрилася виставка робіт, поданих на конкурс «Я – Україна»

Про любов до України говорили в Галереї мистецтв. Тут відкрилася виставка робіт, поданих на конкурс образотворчого мистецтва «Я – Україна». Традиційно його проводить Фонд захисту і підтримки талановитих дітей імені Анатолія Кукоби. Цього року експозицію приурочили до 68-річниці з Дня народження першого мера Полтави.

Дарина Дьяконенко навчається в гуртку «Фенікс», що при ОЦЕВУМі. Малює близько восьми років. Дівчина розглядає картини учасників конкурсу малюнків «Я – Україна».

/Дарина Дьяконенко, учасниця конкурсу
Для мене Україна – це мій світ, тобто, ми живемо в Україні, і я вважаю, що ми повинні вивчати українську мову і пишатися тим, що ми тут проживаємо/

Цього року на конкурс було подано 250 робіт. Із них вже обрано 100 лауреатів та 23 переможці. Традиційно конкурс організовує Фонд захисту і підтримки талановитих дітей імені Анатолія Кукоби. Участь взяли діти від 3-х до 18 років. Разом з усіма малюнки роздивляються і члени журі. Одна з них – Віра Кальник – голова Фонду.

/Віра Кальник, голова Фонду захисту і підтримки талановитих дітей ім.А.Кукоби
Дуже важко щось обрати. Все наскільки красиве, наскільки яскраво та романтично, що вибрати неможливо. Я їх вибрала всі/

Вперше свої роботи презентували студенти Інституту економіки і права.

/Наталія Рябокінь, викладач Інституту економіки і права
Ми дуже щасливі, що наші роботи зараз тут, і ми можемо ними помилуватися і запросити сюди наших знайомих, колег, щоб розділити нашу радість/

Підсумки конкурсу оголосять на День Святого Миколая. Тоді учасники отримають подарунки: солодощі, календар з їх роботами та грошову премію.

Стрічка новин