Понад 15 тисяч школярів із Полтави відвідають харківський аквапарк

Понад 15 тисяч школярів із Полтави відвідають харківський аквапарк. Частина з них вже побувала там на осінніх канікулах, частина поїде у листопаді на вихідних. Поїздку до Харкова учням 5-8 класів подарував міський голова Олександр Мамай.

Субота, восьма ранку. Біля третьої школи починають збиратися діти. Зазвичай свої вихідні вони, кажуть, проводять однаково.

/Ярослав Пісоцький, учень Полтавської спеціалізованої ЗОШ №3
Домашнє завдання, домашнє завдання і все. Інколи з друзями, з собакою гуляю/

А цими вихідними на Ярослава та решту учнів третьої школи очікує поїздка до харківського аквапарку. Такі центри розваг, зізнаються діти, вони дуже полюбляють.

/Софія Дяченко, учениця Полтавської спеціалізованої ЗОШ №3
Там багато гірок, вода, веселощі, купа емоцій приємних. Круто там!/

/Валерія Приятелева, учениця Полтавської спеціалізованої ЗОШ №3
Там треба не балуватися, купатися в басейні та на гірках, та бути з гарним настроєм/

Провести дітей у подорож до сусіднього міста приїхав мер Полтави Олександр Мамай. За його ініціативи учні 5-8 класів полтавських шкіл відвідують аквапарк щовихідних, а деяким із них поталанило провести там осінні канікули. Загалом у Харкові побувають 15 тисяч школярів.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Перші, другі, треті, четверті класи, вони ще повинні їздити з батьками. Тому що це ще малі діти. А 9, 10, 11 класи будемо їм, можливо, після новорічних свят готувати вже більш пізнавальні екскурсії. Це екскурсія до міста Львова, це екскурсія до Одеси. Будемо обирати дітей найактивніших для того, щоб вони своїм прикладом показували, що треба бути активними, інтелектуальними і гарно навчатися/

Діти швидко займають свої місця в автобусі. І доки транспортний засіб не рушив, діляться власними очікуваннями від майбутньої подорожі.

/Бліци
- Що буде дуже там весело.
- Я думаю, що буде дуже цікаво. Я сподіваюся, що там можна буде на всіх гірках кататися.
- Класних емоцій, гарного настрою, цікаво побачити, що там є.
- Ми дуже надіємося, що коли ми повернемося, будемо розповідати про це з задоволенням нашим рідним та друзям/

А ще аквапарк – це не лише місце веселих розваг, а й можливість однокласникам провести час разом. Повертається малеча із Харкова у не менш піднесеному настрої.

Стрічка новин