Українська армія поповнилася двома сотнями новобранців

Українська армія поповнилася двома сотнями новобранців. Цими вихідними в Центрі підготовки військ зв'язку солдати строкової та контрактної служби склали присягу на вірність народу України. Зв'язківців тут готують з усіх регіонів, цього разу значна кількість армійців прибули зі Сходу та Заходу.

/Павло Трощенко, склав присягу
Я був на роботі. Мені подзвонила мама і сказала, що прийшла повістка. Я був в іншому місті. Я приїхав і пішов у військкомат/

Такою була реакція Павла, коли він отримав повістку. Йому лише 20 років, але він вже готовий захищати Україну. Разом з іншими солдатами на плацу в навчально-тренувальному центрі військ зв'язку складає присягу.

Поряд з хлопцями присягу складають і жінки. Вони служитимуть лише за контрактом. Вікторія Кутова – з Яготина. Її тато – військовий, відтак, вирішила піти його шляхом. За час підготовки в центрі з жодним предметом не виникало складнощів.

/Вікторія Кутова, склала присягу
Тактична підготовка, медична підготовка, психологія. Якщо є бажання, то нічого сладним не здається/

І контрактники, і призовники, розповідають досвічені військові, налаштовані оптимістично. Вони свідомо зробили свій вибір.

/Ігор Міцюк, начальник 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку ЗСУ
Ніхто не плакав, не рюмсав. Навіть за умови, коли є рішення, що військовослужбовці строкової служби в зону АТО направлятися не будуть, але хлопці кажуть: якщо потрібно буде, то підемо/

Не тікатиме від війни і один з найстарших контрактників Віталій Хом'яков. У нього все життя пов'язане з погонами, тому перспектива потрапити в АТО чоловіка не лякає.

/Віталій Хом'яков, склав присягу
Я фаталіст, ми там всі фаталісти. Якщо доля, то і тут на плацу доля. А не судьба, то й там не судьба/

В долю вірить й Інна. Вона фільмує складання присяги сином Максимом. Він служитиме за контрактом.

/Інна Балюк, проводжає сина
Хвилююся, звичайно, дуже хвилююся. Я знаю, що це не мине його, але він так вирішив/

Цього разу до військ зв'язку відправили майже двісті контрактників та призовників.

Стрічка новин