Посеред лісу неподалік Копилів з'явиться 7 нових пляжів

Посеред лісу неподалік Копилів з'явиться 7 нових пляжів. Їх облаштують полтавські лісівники на березі однієї із пожежних водойм. Розчищуючи ставок, аби той наповнився водою, вирішили потурбуватися і про місцевих мешканців.

На території Чалівського лісництва, що в Полтавському лісгоспі, нараховується 4 пожежних водойми. На одній з них нині тривають грандіозні роботи. Тут розширюють та заглиблюють ставок, з якого беруть воду під час гасіння пожеж. Останніми роками, розповідає головний лісничий підприємства Олександр Глушко, рівень води у ставках значно впав. Водойми почали пересихати. Води практично не залишилося.

/Олександр Глушко, головний лісничий ДП «Полтавський лісгосп»
Проводимо роботи по розчистці пожежної водойми. Майже 80% цієї території, а територія цього ставка 1,7 гектара, заросла очеретом, доступ, під'їзд поганий. Зараз тут облаштуємо водойму, яка буде мати достатню кількість води/

Відтак у випадку пожежі, зазначає Олександр Глушко, об'єму води буде достатньо, аби її загасити. Після цих робіт виграє не лише підприємство, а й відпочивальники. Сюди покупатися та позасмагати, крім місцевих, з'їжджаються ще й туристи з Полтави.

/Олександр Глушко, головний лісничий ДП «Полтавський лісгосп»
На цій території, там, де були кучі сміття, де були зарості очерету, будуть створені пляжі, будуть додатково розміщені рекреаційні об'єкти: бесідки, лавочки/

Всього лісівники планують обладнати 7 нових пляжів та побудувати до 10 ось таких бесідок. Таким чином, уб'ють двох зайців, підсумовує Олександр Глушко. Люди менше йтимуть в ліс і менше палитимуть багаття, відтак, лісівникам не доведеться виїжджати на пожежі. Роботи з розчистки водойми планують закінчити у 2017 році. До початку купального сезону обіцяють все завершити. Але поки що не загадують, оскільки корективи у роботу може внести погода.

Стрічка новин