У Полтаві горів магазин

Сьогодні зранку у Подільському районі горів магазин. Пожежа виникла по провулку Кооперативному поблизу зупинки «Млинзавод». Близько 5-ї години рятувальникам повідомили про подію. Останні одразу виїхали на місце. Про можливу причину загорання розкажуть мої колеги.

Зранку у п'ятницю загорівся один з металевих магазинів, які розташовані по провулку Кооперативному. Останній сполучає вулиці Небесної сотні та Анатолія Кукоби. О 4.45 повідомлення про пожежу надійшло на лінію 101. На місце одразу виїхали три пожежних підрозділи, і взялися за гасіння пожежі.

/Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДСНС Полтавщини
Складність пожежі полягала в тому, що дуже швидко розповсюджувався вогонь по металевим конструкціям і існувала загроза перекидання вогню на сусідній магазин. Він в безпосередній близькості знаходиться до цього/

Пожежу вдалося локалізувати о 5-й годині 18 хвилин, а повністю ліквідовано було о 7-й годині ранку. Працювали рятувальні підрозділи з усього міста. 15 пожежників виїхало гасити вогонь. Із техніки знадобилося три машини. Нині розглядається декілька версій причини пожежі. Але з досвіду, розповідає Світлана Рибалко, можна говорити про традиційні причини.

/Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДСНС Полтавщини
Розглядається декілька версій. Там вже буде працювати поліція, але ймовірна причина – це необережне поводження з вогнем невідомої особи/

До того ж, додає Світлана Рибалко, будівля не використовувалася останні 6 років. Магазин стояв закритий. Травмованих та загиблих внаслідок цієї пожежі немає. Постраждала лише металева конструкція.

Стрічка новин