Державна фіскальна служба прозвітувала за 10 місяців роботи

Державна фіскальна служба прозвітувала за 10 місяців роботи. Так до бюджетів всіх рівнів мобілізовано платежів в сумі понад 19 мільярдів гривень. Зросли надходження як до державного, так і місцевих бюджетів. Разом додатково вдалося залучити майже 4 мільярда гривень.

На Полтавщині налічується майже 30 територіальних підрозділів Державної фіскальної служби Полтавщини. За рахунок злагодженої співпраці податкових інспекцій на місцях вдається забезпечувати постійне надходження коштів до бюджетів різних рівнів.

/Сергій Садовий, в.о. начальника ГУ ДФС Полтавщини
До бюджетів всіх рівнів мобілізовано платежів в сумі понад 19 мільярдів гривень. З них 15 мільярдів гривень – до державного бюджету, та майже 5 мільярдів – до місцевого бюджету/

У порівнянні з відповідним періодом минулого року забезпечено приріст платежів на 15% більше до державного бюджету. Це майже 2 мільярда гривень. До місцевого бюджету кількість сплачених податків зросла на 46%. Тобто, додатково в скарбницю області податківцям вдалося покласти майже 2 мільярда гривень. Щодо планових бюджетних показників до місцевих бюджетів, то вони затверджені органами місцевої влади та контролюються Головним управлінням Державної фіскальної служби Полтавщини. Так на 120% забезпечено виконання саме показників до місцевих бюджетів. Це становить майже 1 мільярд гривень. Ще один з підрозділів, який працює у структурі ДФС, – митниця. Протягом 10 місяців Полтавською митницею було оформлено близько 21 тисячі митних декларацій. Серед них: експортних - понад 13 тисяч штук та імпортних - більше 8 тисяч.

Стрічка новин