В обласній прокуратурі – новий прокурор

В обласній прокуратурі – новий прокурор – Микола Кармазін родом з Диканьки. До цього він працював на різних посадах в Генеральній прокуратурі. Привітати посадовця з призначенням особисто приїхав Генпрокурор Юрій Луценко.

Відсьогодні в обласної прокуратури з'явився новий керівник. Ним став Микола Кармазін. Попередній очільник Сергій Попов написав заяву про звільнення за власним бажанням. Нині він працює на посаді нижчого рангу. Відтак, в Генпрокуратурі вирішили на вакантну посаду призначити вихідця з Полтавщини, із селища Диканька, Миколу Кармазіна. Йому 47 років. Працював на різних посадах в обласній прокуратурі, а останнім часом – у Генпрокуратурі. Це вже 12 прокурор Полтавщини. З усіма посадовцями до цього часу працює одна секретарка.

/Микола Кармазін, прокурор Полтавської області
Маю розуміння цієї роботи. Керівництво Генеральної прокуратури мені довірило цю ділянку. Відповідальність велика, я її відчуваю. Буду спілкуватися з пресою, буду висвітлювати роботу прокуратури/

Миколу Кармазіна до Полтави приїхав представляти Генпрокурор Юрій Луценко. Заодно, проаналізував і діяльність обласної прокуратури. На фоні інших регіонів, Полтавщина не є аутсайдером, але й до лідерів, говорить Юрій Луценко, області ще далеко. Одна з головних проблем – корупція серед вищих посадовців державних структур, так і правоохоронних органів. Боротьбу з такими злочинцями називає «другим фронтом». Яскраво про це свідчить ситуація зі свинокомплексом в Біликах Кобеляцького району.

/Юрій Луценко, Генеральний прокурор України
Очільники області багато років вимагали, а інколи й отримували хабарі від цього підприємства, й далі хотіли отримувати гроші. Хтось не знає цього? Цей об'єкт завжди був ласим шматком для державних службовців. Його доїли. І замість того, щоб будувати екологічні очисні системи. платили відкати керівництву/

А ще – необхідно працювати над хабарництвом в нафтогазовому комплексі, виявляти корупціонерів у власних рядах, а також знайти чиновників, які незаконно привласнили гектари полтавської землі.

/Юрій Луценко, Генеральний прокурор України
Я від вас вимагаю дати результат, скільки земель було вкрадено для незаконної забудови, скільки земель було вкрадено для незаконного ведення сільського господарства. Це не секрет. Скільки кожен із районних начальничків сьогодні має тисячі гектарів необлікованих посівів, від яких йде не в державний бюджет плату, а йому в кишеню/

Озвучені проблеми новопризначений прокурор Микола Кармазін обіцяє зрушити з місця, оскільки вже за три місяці на прокурора чекає звіт в Президента та Генпрокурора.

Стрічка новин