В області триває підготовка доріг області до зими

На Полтавщині триває підготовка доріг області до зими. Наразі перевіряються запаси піщано-сольової суміші, відбувається обстеження техніки, що буде задіяна для ліквідації наслідків снігової стихії. Ці та інші питання обговорювали сьогодні у стінах облдержадміністрації відповідні служби та структурні підрозділи.

Менш ніж за місяць настане календарна зима, а сніг вже іноді зривається із неба. Дорожні служби до приходу холодної пори року, кажуть, готові. Усі заходи, спрямовані на забезпечення необхідних сумішей та речовин задля усунення снігу, йдуть згідно із графіками.

/Олександр Васильєв, начальник відділу експлуатації Служби автомобільних доріг Полтавської області
На даний час заготовлено 85% від планових показників при плані 60%. Тобто, в цьому році з поставкою солі проблеми не було/

Так само перевіряється необхідна зимова техніка.

/Олександр Васильєв, начальник відділу експлуатації Служби автомобільних доріг Полтавської області
У нас 216 одиниць техніки задіюються на зимовому утриманні. Це піскорозкидачі, солерозподілювачі, навантажувачі, бульдозери, автогрейдери, ротарні снігоочисники та трактори з навісним обладнанням/

Плюс на сьогоднішній день укладено 48 угод із підприємствами та фермерами про залучення їхньої техніки для очищення доріг від снігу. Це додаткові 76 одиниць. Провели відповідні служби і комісійний огляд самої вулично-шляхової мережі.

/Іван Тумко, старший інспектор відділу УПД ГУ НП в Полтавській області
Як завжди, це обстеження показує те, що рівень підготовки в нас залишається на рівні минулих років/

А представники обласного управління Укртрансбезпеки зі свого боку посилять нагляд за транспортними засобами, що виїжджають на дороги регіону.

/Володимир Кужіль, начальник управління Укртрансбезпеки у Полтавській області
Якщо на сьогоднішній день «Спринтери» їдуть на відстань більше ніж 150 км, то в зимовий період це треба абсолютно виключити. Тому що тільки у місті Кременчуці за останній час два «Спринтери» перевернулися. Це такі машини, які не стійкі на нормальному покритті/

Крім цього, до роботи у посиленому режимі під час снігопадів та надзвичайних погодніх умов на обласних шляхах готові в управлінні патрульної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Стрічка новин