На одного президента більше!

На одного президента більше! Горянська школа провела традиційні шкільні вибори. Загальна кількість учнів – 97 чоловік. Серед них 3 найактивніших претендували на посаду головуючого школи. Виборча дільниця, опломбовані скриньки і таємне голосування. Як все було – знає Катерина Залєвська.

Вчителі – спостерігачі, учні – виборці і троє кандидатів на посаду президента. Такий вигляд мають шкільні вибори в Горянській школі.

/Анастасія Норка, голова шкільної виборчої комісії
Це досить цікаво. Не тільки вчителі повинні організовувати якісь плани, а й мають реалізовувати свої мрії/

Вибори – традиційні: кожні 2 роки обирають нового шкільного голову. Цьогоріч серед претендентів на пост – Денис, Валерія та Ангеліна. Всі – учні 9-го класу.

/Ангеліна Гордієнко, кандидат у шкільні президенти
Я хочу, щоб у нашій школі було веселіше. Хочеться змінити життя школи на краще. В нас і так гарна школа, але хочеться і свої зміни внести/

А Валерія Суховська хоче ввести тематичні вечірки та підвищити рівень навчання. Її конкурент, Денис Бондаренко, розмірковує над тим, як зробити навчання цікавим і легким.

/Денис Бондаренко, кандидат у шкільні президенти
Хочу підвищити престижність школи. Вона маленька, але я хочу, щоб вона була сильною. Я хочу, щоб учні хотіли навчатися/

Амбіційна молодь провела агітаційну компанію. Інші школярі зайнялись організаційними моментами: друкували бюлетні, встановлювали скриньки та кабінки для голосування. Однак, ініціювала захід директор школи.

/Оксана Калинич, директор Горянської ЗОШ
Ми повинні привчати дітей буди активними громадянами цього суспільства. І привчати їх до того, що вони самостійно повинні розбудовувати суспільство. Наша школа – це також невеличке суспільство, це організм/

Головна мета: підвищити рівень шкільного самоврядування.

Саме на цей момент відомо, що перемогу в голосуванні здобув Денис Бондаренко. 40 із 77 виборців віддали перевагу хлопцю, який прагне зробити шкільні заняття цікавими.

Стрічка новин