Сьогодні по вулиці Козака знесли металевий гараж

Сьогодні по вулиці Козака знесли металевий гараж. Зробили це за рекомендацією інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Виявилося: гараж встановлений тут незаконно, відтак, має бути демонтований.

Комунальники зачепляють металевими тросами ось цей гараж. Його необхідно демонтувати. Справа в тому, що він тут встановлений незаконно. З'явилася металева конструкція близько року тому, але до цього часу ні дозволів, ні самого власника ніхто не бачив.

/Руслан Редько, начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста
Інспекція разом з правоохоронними органами проводила заходи по встановленню власника даної споруди. На сьогоднішній день власник не встановлений, і без його участі проводиться демонтаж/

Після демонтажу гараж повезуть на територію КАТП-1628. У дворі комунального підприємства він і буде тимчасово зберігатися протягом півроку. Якщо власник з'явиться, то він зможе цей гараж повернути собі, але необхідно буде сплатити штраф.

/Руслан Редько, начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста
За незаконне встановлення даного гаражу передбачені штрафи згідно Адмінкодексу стаття 152. Так що якщо з'явиться власник, то він буде притягнутий до адмінвідповідальності/

Плюс – оплатити всі витрати по демонтажу і зберіганню споруди. Якщо власник так і не знайдеться, то через півроку гараж реалізують на аукціоні. Наразі на території міста залишилося близько десятка незаконно встановлених споруд. Найближчим часом їх теж обіцяють демонтувати.

Стрічка новин