Колишній працівник СБУ виклав свій біль у публіцистичному збірнику

Колишній працівник СБУ виклав свій біль у публіцистичному збірнику. Василь Богдан – генерал-лейтенант у минулому, зараз – експерт з питань безпеки. В книзі підняті питання державотворення, становлення політичної нації та проблеми сьогодення. Сторінки збірника сповнені аналізу і оцінки подій. Окрім того, автор пропонує власний сценарій і модель вирішення державних проблем сучасності.

«Ми думаємо, що в нас шляхетна толерантність, а це воляче терпіння» – з цитати Ліни Костенко почалась презентація книги «Про наболіле». Автор – Василь Богдан, колишній спецслужбовець.

/Ніна Климко, шукає відповіді в збірці «Про наболіле»
Дізнатися в людини, яка працювала у цих службах, «про наболіле», значить те, що не можна було раніше говорити. А хочеться почути, що ж насправді відбувається з країною. І зрештою, найголовніше – скільки ще буде тривати ця проклятюща війна/

Ця книга є першим літературним експериментом колишнього керівника зовнішньої розвідки пана Богдана. Він каже, «боліло» все життя, і вилилось на папір. Мета створення книги – відобразити своє бачення український реалій, поділитися із суспільством та знайти відгук в душах читачів.

/Василь Ковальчук, завітав на презентацію книги В.Богдана
Цікава людина, вона вміє подати, вміє повести за собою. Мені приємно було його слухати. Більш того, його думки в чомусь перекликались з моїми поглядами. Мені це дуже цікаво було/

Публіцистична збірка «Про наболіле» піднімає різні питання: соціальні, суспільно-політичні, проблеми державної дипломатії і сьогодення. Автор зізнається: був обмежений законом про державну таємницю та негласним «кодексом честі» держслужбовця.

/Василь Богдан, автор книги «Про наболіле»
Окремі замітки, стислі аналітичні роздуми протягом 5-6 останніх років. Накопичився певний матеріал, який вимагав систематизації та узагальнення, на мій досвід. І мені здалося, що цим матеріалом можна поділитися із суспільством/

Автор аналізує минуле нашої держави, шукає паралель між подіями сучасності та пропонує свої методи вирішення питань сьогодення. Наклад книги становить 200 екземплярів.

Стрічка новин