Полтавці активно приєднуються до проекту «ОдежиНА»

Полтавці активно приєднуються до проекту «ОдежиНА». Його творці – представники благодійної організації «Світло надії» – були приємно вражені, наскільки завзято мешканці міста почали зносити до спеціальних баків у торгових центрах власні речі. Більше про це – у наступному сюжеті.

Проект «ОдежиНА» покликаний допомогти бездомним із одягом та взуттям. Благодійну мету цих бірюзових баків у торгових центрах Полтави містяни підтримали.

/Олена Чикурова, керівник Центру адаптації для бездомних осіб
Ми не очікували на таку активність полтавців, просто не очікували! Баки ми поставили 17 жовтня, і в принципі ми розраховували, що будемо здійснювати відкриття та забирання речей десь раз на два тижні/

Натомість зараз принесені полтавцями речі представники Центру адаптації виймають раз на три дні. У баках знаходять і літні речі, і зимові. І одяг, і взуття. Усе, що залишили тут полтавці, вивозять, дивляться, у якому стані ці речі, та сортують. У цьому організації «Світло надії» допомагають небайдужі партнери.

/Олена Чикурова, керівник Центру адаптації для бездомних осіб
Це «Полтавський Батальйон Небайдужих», який надав нам місце для сортування речей. Це дуже велика допомога, тому що речей багато, і у Центрі адаптації просто немає такого приміщення, щоб там сортували. Також хочу дуже подякувати Терещенку Юрію Володимировичу, це директор «Сервіс комплект». Він займається безкоштовною доставкою речей, які забираються, до пункту сортування/

Зараз такі баки розташовуються у двох торгових центрах міста. В організації «Світло надії» наразі шукають ресурси та можливості для створення ще кількох подібних ємностей для збору речей бездомним та тим, хто цього потребує.

Стрічка новин