Рятувальники інспектують помешкання у мікрорайоні Юрівка

Рятувальники інспектують мешканців мікрорайону Юрівка. Все через те, що тут багато людей живе у приватному секторі і використовує пічне опалення. Останнє при неправильній експлуатації, крім тепла в оселі, може ще й призвести до трагічних наслідків.

Про причини виникнення пожеж та їх наслідки розповідали рятувальники мешканцям приватного сектору у Київському та Подільському районах. Вогнеборці наголошують: головне – нагадати людям правила поведінки під час виникнення надзвичайної події, зокрема, як потрібно проводити евакуації, гасити малі осередки пожеж, як поводитися у задимленому приміщенні. Під час рейду особливу увагу звертали на тих, хто користується пічним опаленням.

/Максим Зодорожний, фахівець з оперативного реагування та цивільного захисту ДПРЧ-2 м.Полтава
Хочемо вас застерегти, щоб ви правильно використовували пічне опалення, дотримувалися правил пожежної безпеки, використовували тільки спеціальні сертифіковані прилади опалення/

Плюс постійно треба слідкувати за станом печей та димарів, своєчасно їх ремонтувати. Не варто залишати без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади.

/Бліци
- Коли виходиш із дому, треба перевірити, чи все вимкнено.
- Колись був такий гарний захід, як перевірка пічника, який приходив в приватний сектор і все це перевіряв/

Разом з рятувальниками приватний сектор перевіряє й Інспекція за благоустроєм. Фахівці попереджають мешканців приватного сектору про заборону спалювання сухого листя.

/Володимир Бречка, головний спеціаліст Інспекції по контролю за благоустроєм м. Полтава
Відповідно до Правил благоустрою, що діють на території міста, забороняється спалювати листя, гілля, сміття, відходи виробництва на території біля підприємств та прилеглих територій до житлових будинків/

За таке порушення, резюмує інспектор, можна сплатити штраф у розмірі майже 1400 гривень.

Стрічка новин