За три дні буде вирішена доля Полтави у «Бюджеті участі»

За три дні буде вирішена доля Полтави у «Бюджеті участі». Частина мешканців вже проголосувала за те, чиї проекти хоче бачити втіленими у життя. Решту містян закликають пожвавитися. Із проміжними результатами голосування та активністю полтавців у ньому журналістів познайомила секретар міської ради Оксана Деркач.

Голосування за проекти Бюджету участі – у розпалі. 17 жовтня був даний старт волевиявленню мешканців стосовно того, які новинки вони хочуть втілити у Полтаві. Нині в електронному голосуванні вже взяло участь 800 осіб. 31 жовтня офіційно цей етап проекту завершується. А отже, цими вихідними полтавці мають останню нагоду вплинути на результати. Секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач нагадує, як можна залишити голос за той чи інший проект.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради
Голосувати можна онлайн на сайті Полтавської міської ради у рубриці «Бюджет участі». Це – та піктограмка, на яку требу кликати для того, щоб зайти у програму, де відбувається онлайн-голосування/

У такий спосіб проголосувати можуть ті мешканці, які користуються Приват24. Інші мають можливість віддати свій голос у письмовому варіанті. Для них у 18 бібліотеках міста та у 124-ому кабінеті міської ради організували спеціальні пункти. Маючи паспорт та ідентифікаційний код, людина може віддати свій голос. Таким чином, за проекти станом на 27 жовтня проголосували 1233 особи. Після закінчення волевиявлення містян усі голоси підсумують.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради
Скриньки із бібліотек будуть привезені до міської ради. У присутності всіх вони будуть відкриті. Будуть переглянутий кожен бюлетень на предмет того, що вони заповнені правильно. Вся інформація буде занесена у програму для підрахунку, з занесенням того самого ідентифікаційного коду. І потім ці результати накладаються на результати голосування онлайн/

Підбити підсумки голосування у міській раді планують 1 листопада. Після цього проведуть підсумкову конференцію, де оголосять проекти-переможці. Їх, нагадаємо, визначатимуть у двох категоріях: окремо – серед малих і окремо – серед великих проектів.

Стрічка новин