Надзвичайники запобігають виникненню надзвичайних ситуацій

Рятувальники проводять роботу, аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій. З початком опалювального сезону особливу увагу звертають на мешканців житлового сектору, бо саме тут з причин недотримання елементарних правил використання приладів обігріву і стається більшість пожеж.

З початку року на Полтавщині зафіксовано понад 1200 пожеж. Більше половини загорянь, розповідають рятувальники, припадає на житловий сектор. У більшості випадків причинами нещастя є необережне поводження з вогнем та порушення правил протипожежної безпеки при використанні різноманітних приладів обігріву.

/Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю ГУ ДСНС Полтавщини
Перед увімкненням обігрівального пристрою необхідно переконатися, що він не має механічних пошкоджень. Не вмикайте одночасно багато електроприладів у подовжувач, оскільки електромережа може не витримати навантаження/

Аби нагадати людям, як треба використовувати обігрівачі, надзвичайники спільно з соцпрацівниками відвідують полтавців.

/Ольга Мягкохліб, директор територіального центру Шевченківської районної ради
Наші соціальні працівники також вивчають правила пожежної безпеки, ми їх ознайомлюємо з цими правилами, щоб вони допомагали своїм підопічним. Вони завжди дивляться, в якому стані газове обладнання, в якому стані електроприлади/

Рятувальники щодня спілкуються з полтавцями щодо необхідності дотримання елементарних правил протипожежної безпеки у побуті.

/Бліци
- В нас електроприлади. В основному, це проводка. Такі проблеми в нас – в крайньому разі.
- Ми тільки користуємося в опалювальний сезон, а влітку воно в нас відключене/

Для того, щоб громадяни не забували та дотримувалися елементарних, але надзвичайно важливих правил протипожежної безпеки, фахівці ДСНС вручають тематичні листівки.

Стрічка новин