Молодіжний театр Anastasis започаткував новий проект

Молодіжний театр «Анастасіс» започаткував новий проект. «Дві сторони медалі» – це збірка соціально важливих історій про людей, які мають важку долю. Увесь матеріал, який актори передають глядачам зі сцени, – реальні розповіді із життя українців. Одними з перших їх почули і наші кореспонденти.

Мінімум декорацій та світла, аби ніщо не відволікало уваги глядачів від історій, які розказують актори. У проекті «Дві сторони медалі» театр «Анастасіс» певні соціально важливі проблеми презентує на основі реальних історій.

/Тарас Духовний, керівник молодіжного театру Anastasis
Це не просто будуть сухі тексти, слово у слово, сухі тексти. Я, безумовно, вдався до певної театралізації. Намагався не перегнути, не зробити театр. Тому що загалом, для чого я все це хочу і сподіваюся зробити у перспективі – дійсно показати, що справді людей сьогодні турбує, що людям болить/

Документальна вистава – цікавий і водночас важкий жанр для акторів. Вони мають чесно передати усі переживання та почуття героя своєї історії.

/Олександра Волакова, акторка молодіжного театру Anastasis
Я буду розповідати від імені жінки, яка відсиділа два терміни у жіночій колонії. Це у Полтавській області. Не дивлячись на те, що усі думають, що ці люди негативні. Я не скажу, що у ній немає негативу. Він є у всіх. А у неї просто історія дуже нещасливої жінки, мені здається/

Почули цього вечора полтавці і історію родини переселенців зі Сходу. Від імені чоловіка, якого доля змусила залишити власну домівку, та який потрапив у ворожий полон, розповідав Костянтин Павлюченко.

/Костянтин Павлюченко, актор молодіжного театру Anastasis
Зараз таке відношення до біженців – неоднозначне. Вони дуже часто стають вигнанцями. І я хочу, щоб глядачі дещо по-іншому стали ставитися до біженців тих самих. Змінили погляди по відношенню до них. І щоб вони зрозуміли, що вони у більшості своїй гарні люди, якщо вони залишилися тут, в Україні/

Наступна історія, яку актори «Анастасіс» презентують полтавцям, говорить його керівник Тарас Духовний, буде присвячена темі АТО. Зараз вже збирається необхідний матеріал для неї.

Стрічка новин