Після рейдерського захоплення в центрі міста загорівся один з готелів

Після рейдерського захоплення в центрі міста загорівся готель. Надзвичайна ситуація виникла по проспекту Першотравневому. Тут ще вчора невідомі хотіли забрати майно у власників, сьогодні ж загорівся третій поверх. Причетних осіб вже встановили.

Більше півсотні рятувальників та 10 машин пожежної техніки гасили вогонь у готелі по проспекту Першотравневому. Надзвичайники повідомляють: на момент прибуття першого підрозділу відкритого горіння у будівлі не спостерігалося. Було сильне задимлення через горіння пластику та утеплювача. Але в цей час виникали інші проблеми.

/Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю ГУ ДСНС Полтавщини
Діям підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій перешкоджали невідомі озброєні люди, що знаходилися у мотелі. Про їх перешкоджання повідомлено Національну поліцію, СБУ та прокуратуру області/

В поліції розповідають: вже встановили, хто це був. Порушником виявився син власника готелю, який гвинтівкою і погрожував рятувальникам. Він закрився на третьому поверсі будівлі. Правоохоронці підозрюють, що молодик і підпалив готель через проблеми з бізнесом, які виникли напередодні. За інформацією поліції, власники готелю взяли кредити у розмірі 1 мільйон 200 тисяч доларів для будівництва та облаштування готелю. Своєчасно не змогли розрахуватися. В результаті на розбірки приїхали кредитори.

/Олег Бех, начальник ГУ НП у Полтавській області
Підприємство, яке передавало борг, переоформило в реєстрі вказане підприємство, яке винне цю суму. І з відповідними документами приїхали сюди до Полтави з метою отримати майно, яке, на їх думку, винні були власники готелю/

Нині поліція перевіряє ці документи. За фактом відкрите провадження за статтею «самоправство». Що ж до пожежі, тут теж не обійдеться без покарання винних. Наразі статті «хуліганство» та «навмисний підпал» пред'явлені сину власника готелю, який перешкоджав роботі оперативних служб.

Стрічка новин