З початку року Кременчуцька митниця направила до бюджету 1 млрд 600 млн гривень

З початку року митним постом «Кременчук» до Державного бюджету України спрямовано понад 1 мільярд 600 мільйонів гривень. Про це суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності розповіли під час розмови за «круглим столом». Що ще митники розповідали підприємцям, дивіться далі.

Одне із головних завдань Полтавської митниці ДФС – забезпечення якісних та сприятливих умов для роботи учасників підприємств-імпортерів, прискорення товарообігу через митний кордон України, і як наслідок – ритмічне та своєчасне наповнення Державного бюджету нашої держави.

/Сергій Попов, начальник митного поста «Кременчук» Полтавської митниці ДФС
За 9 місяців поточного 2016 року митним постом спрямовано до Державного бюджету України 1 млрд. 615,8 млн.грн. Це на 74,8 млн.грн. більше, ніж за аналогічний період минулого 2015 року/

Середньомісячні надходження до держбюджету становили майже 180 мільйонів гривень. Експортно-імпортні операції, розповідають фахівці, в середньому проводять за 1 годину 9 хвилин. Ці та інші завдання – пріоритетні у роботі митниці.

/Олександр Пасичник, заступник начальника Полтавської митниці ДФС
Спрощення митних процедур, запровадження єдиного вікна, взаємодія з контролюючими органами, запроваджена робота мобільних груп, які здійснюють контрольно-перевіряючі функції/

На митниці йдть в ногу з часом. Так оформлення товарів з використанням електронних митних декларацій становить 99,5% від загальної кількості оформлених декларацій.

Стрічка новин