Одна із сільських рад Козельщинського району отримала збитки у 80 тисяч гривень

Збитки у 80 тисяч гривень отримала одна із сільських рад Козельщинського району. Причиною стало захоплення фермером земельної ділянки. Подробиці події – у наступному сюжеті.

Слідчим відділенням Козельщинського відділення поліції спільно з прокуратурою розслідується кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельної ділянки головою фермерського господарства одного з сіл району.

/Сергій Чиж, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що директором, який усвідомив про відсутність будь-яких законних підстав на дану земельну ділянку на території Козельщинського району, була дана вказівка своїм підлеглим про обробіток даної земельної ділянки з метою в подальшому вирощування сілськогосподарської продукції/

Сума збитків, завданих таким чином сільській раді, – більше 80 тисяч гривень. Відомості про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Подібне правопорушення карається штрафом від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців. Голові фермерського господарства оголошено про підозру. Дане кримінальне провадження буде скероване до суду для винесення остаточного рішення.

Стрічка новин