Запах фекалій позбавив мешканців будинку по Хорольському,12 повноцінного життя

Запах фекалій у квартирах позбавив мешканців будинку по провулку Хорольському,12 повноцінного життя. Кожна хвилина вдома, говорять, – найгірше катування. Люди телефонували і до ЖЕДу, і до «Водоканалу», однак, запевняють, безрезультатно. Яку розв'язку має ця проблема – далі в сюжеті.

«Смертельна ароматерапія» – жителі мікрорайону Половки вже 2 тижні задихаються від запаху фекалій у своїх оселях. Причина – забиті колодязі, до яких, кажуть, руки «Водоканалу» ніяк не дійдуть.

/Людмила Дубенська, жителька будинку по пров.Хорольському, 12
Приймають заявку: «Жіночко, ми все записали, викликали «Полтававодоканал». Вони не їдуть, вони зайняті. Половки затоплені фекаліями, ми не можемо почистите все і одразу/

Забиті колодязі блокують сток води. В результаті запах потрапляє до вбиралень мешканців аварійного будинку.

/- В туалет коли заходиш, повірте...
- Купатися складно?
- Так, складно, і дитина мала у нас... це неможливо/

Люди зачиняли двері, затуляли всі дірки у ванній, і навіть мінімізували походи до так званої «газової камери» – все марно. З кожнем днем запах ставав все більш різким.

/Ніна Новікова, жителька будинку по пров.Хорольському, 12
- Закриті всі отвори: і ванна, і дірки. А все-одно, запах жахливий.
- Як же Ви приймаєте ванні процедури?
- Я зранку все зливаю водою, воно трохи розходиться. А води багато виливаю, бо в хаті неможливо знаходитися/

Мешканці обурені. Ще трохи, і рідина зальє підвали. У диспетчерській «Полтававодоканалу» запевнили: аварійна служба працює майже цілодобово. Основні сили кинуті на ліквідацію більш масштабних аварій. А саме, по вулиці Південній та Гончара. Однак, й інші прориви невдовзі усунуть. Після того, як знімальна група залишила місце події, аварійна служба «Водоканалу» до кінця дня вирішила проблему, з якою мешканці будинка боролися 2 тижні.

Стрічка новин