Регулярний транспорт, освітлення та відремонтовані дороги

Регулярний транспорт, освітлення та відремонтовані дороги. Такими досягненнями за останній ріку можуть похизуватися мешканці селища Лісок. Це все вдалося зробити не без допомоги депутата міської ради Володимира Корчаки, якого минулої осені обрали мешканці Ліска. Що ще вдалося зробити, та які проекти у планах – у наступному матеріалі.

До місцевої амбулаторії підтягуються мешканці селища Лісок. Сходяться, аби поговорити про те, що зроблено для місцевої громади протягом останнього року зі сторони обраного до міської ради депутата Володимира Корчаки. Він входить до команди фракції БПП «Солідарність», відтак, інші члени партії на чолі з Андрієм Матковським теж приїхали послухати свого колегу. Відгуками, які ширяться від людей, говорять, задовлені.

/Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
Сьогодні дуже приємно було чути, коли люди казали: «Андрій Всеволодович, дякуємо за депутата з вашої команди, який дійсно співпрацює з людьми». Його тут щодня бачать, він вирішує питання і проблеми, йому можна зетелефонувати і вирішити ту чи іншу проблему/

А проблем вирішено дійсно багато, зазначають місцеві. Так минулого року не можливо було розраховувати на вчасний виїзд з Ліска автобусом, або ж навпаки, повернення до селища. Перевізники ігнорували графіки. Нині ці питання вирішені, звітує Володимир Корчака. Вдалося організувати чітке відправлення автобуса за маршрутом №13.

/Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради
Нам вдалося організувати маршрут №60 додаткові рейси. Якщо раніше рейси здійснювалися увечері та вранці, то зараз маршрутка курсує протягом всього дня/

Плюс на вулицях селища вдалося встановити додаткові ліхтарі та лампи, вирішили питання проходу мешканців Ліска через територію вагонного депо та допомогу в оформленні соціальних виплат місцевим мешканцям. Одне ж з масштабних досягнень команди – ремонт доріг.

/Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
Звітуємося, що нам вдалося як депутатам. Тому ми бачимо, що немає виборів, а по Полтаві сьогодні можна їздити, і ми бачимо, що дороги покращилися. В тому числі, в Ліску 18 провулків було підсипано, здійснений ямковий ремонт. Працює амбулаторія, нормально працює транспорт, що немає зауважень/

На цьому зупинятися зарано, зазначають депутати. Наступного року планується побудова нового спортивного майданчика, унеможливлення підтоплення підвалів та погребів, ремонти покрівель в окремих будинках та капітальний ремонт декількох місцевих вулиць.

Стрічка новин