За самогон – штраф

За самогон – штраф. У Кременчуці поліція вилучила 40 літрів саморобного алкоголю. У місті діяв «міні-завод», де виготовляли, а потім реалізовували спиртні напої власного виробництва. Подробиці – далі у випуску.

Кременчуцькі правоохоронці взялися за самогонщиків. З метою посилення заходів, спрямованих на боротьбу із цим явищем у суспільстві, працівники Кременчуцького відділення постійно проводять профілактичні відпрацювання. Під час них зупиняють діяльність самогонних точок. Протягом останнього такого профілактичного рейду дільничні інспектори в домогосподарстві місцевого 53-річного мешканця припинили «міні-завод» по виготовленню та реалізації самогону.

/Сергій Чиж, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
В ході огляду господарства було виявлено та вилучено близько 40 літрів прозорої рідини, яка є самогоном, і близько 900 літрів речовини бурого кольору, так званої «закваски», з якої в подальшому було здійснено перегонку у вигляд самогону/

На правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення. За цю незаконну діяльність передбачене покарання у вигляді накладення штрафу від ста до п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Стрічка новин