Голова Громадської ради при ОДА Володимир Голуб – про поїздку до Авдіївки

Про поїздку до Авдіївки та про зустріч із Міністром фінансів прозвітував на прес-конференції голова Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації Володимир Голуб. Які потреби військових і цивільних на лінії вогню, та чому не потрібна Громадська рада при Кабміні – про це та інше розповів журналістам.

На День захисника України громадські активісти та волонтери побували у Авдіївці на Донеччині. Провідали та привітали військових 16 мотопіхотного батальйону. Аби про це розповісти, голова Громадської ради при Полтавській держадміністрації скликав журналістів на прес-конференцію.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА
Нас зустріли на 6 блок-посту, і потім уже з їхнім ескортом ми проїхали до Авдіївки, проїхали по тим селам, де хати стоять без дахів, де постріляні огорожі кулями, розділяє нас 2 з половиною-три кілометри, між нашою армією і угрупуваннями/

Командування ЗСУ у Авдіївці та місцева адміністрація разом із колективами тамтешніх шкіл організували святкування. Бійців нагороди. Наша делегація вручила подарунки і прапор із підписами матерів полтавців, які полягли на війні. Активісти стали свідками першої гри «Джура» в Авдіївці.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА
Ми відкривали цю гру, привезли їм альбом, як у нас відбувалося, вимпели, які дарували цим діткам/

Військові у свою чергу подарували полтавським активістам сервіз. Також Володимир Голуб розповів, як відбулася зустріч громадських рад українських областей у Міністерстві фінансів.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА
Існує рада громадських рад при Кабінеті міністрів, яка уже 2 роки не збиралася. При прем'єрі Яценюку – ні разу, при прем'єрі Гройсмані – ні разу не збиралася, хоча всі урядовці і Президент, всі кажуть, що із громадськістю потрібно вирішувати питання/

На зустрічі мали обговорити проект бюджету на 2017 рік, проте його громадськості, за словами Володимира Голуба, навіть не показали. Захід голова полтавської громадської ради називає формальним і висловлює сумніви щодо потрібності громадської ради при Кабміні.

Стрічка новин