У технічному університеті вітали захисників

У Полтавському національному технічному університеті ім.Юрія Кондратюка вітали захисників. Хлопців і дівчат, які навчаються на військовій кафедрі вишу, а також її викладачів запросили на урочистості з нагоди свята. Від керівництва університету захисники отримали подяки і грамоти, а від студентів - святковий концерт.

День захисника України у Полтавському національному технічному університеті ім.Юрія Кондратюка. У залі - студенти та викладачі кафедри військової підготовки. Разом усі присутні вшанували тих, хто віддав своє життя за державну незалежність і територіальну цілісність нашої держави, зокрема, загиблого в АТО випускника Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Дмитра Коряка. Із Днем захисника України курсантів військової кафедри університету, військових, учасників АТО привітав ректор університету Володимир Онищенко.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка
Мені хотілося б напередодні цього свята подякувати всім курсантам, студентам, які навчаються на військовій кафедрі, за гарне навчання, за успіхи в опануванні військової професії, за прийняте ваше рішення навчатися на військовій кафедрі. Безумовно, подякувати всьому науково-педагогічному колективу військової кафедри, які забезпечують високий рівень підготовки/

Курсанти зізнаються, що разом з товаришами готові боронити нашу державу, а присутні відзначають, що захисниками України є кожен із нас.

/Дмитро Губський, військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату
Хочу вас усіх привітати зі святом, Днем захисника України. На мою думку, а я думаю, що це думка кожного військовослужбовця це свято не тільки військового, який зі зброєю в руках захищає нашу державу. Це свято кожного укрїнця. Це і дітвора, школярі, які писали листи, малювали малюнки, відправляли нам на передову для підняття духу. Це і волонтери різних категорій, які в перші часи зіткнення забезпечували нас. Це кожен трудящий, кожен учень, кожен студент/

Слова щирої вдячності кожному воїну за високий професіоналізм, самопожертву та героїзм, які вони щоденно проявляють під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності України в особі військового комісара Полтавської області, учасника АТО Дмитра Губського висловив ректор університету Володимир Онищенко. Аби засвідчити свою повагу та вдячність учасникам АТО, зал аплодував стоячи протягом кількох хвилин.
На урочистостях кращих із кращих курсантів та викладачів нагородили грамотами та подяками. А військові продемонстрували присутнім свої навички рукопашного бою.

Стрічка новин