Півтори сотні призовників сьогодні відправили до військових частин

Півтори сотні призовників сьогодні відправили до військових частин. В обласному військкоматі хлопці з усіх районів зібралися, аби пройти строкову службу. Найкращі результати показали Хорольський, Чорнухинський, Диканський та Козельщинський райони.

Олександр Кравченко з Кременчука. До військкомату пішов добровільно. Говорить: сил для армії має вистачити, оскільки хлопець займається спортом.

/Олександр Кравченко, призовник
Вважаю, що так. Я спортом займаюся. На турниках, на брусах займаюся часто. Думаю, так. Вистачить/

Таких, як Олександр, до військових частин цього разу відправляється 150 чоловік, з обласного центру до армії піде 20 хлопців. Служитимуть переважно у Збройних Силах, Нацгвардії та Службі спеціального транспорту.

/Віталій Нікіпелов, заступник Полтавського міського голови, голова міської призовної комісії
Значна частина від призовників, які призиваються, активно і свідомо хочуть служити у лавах Збройних Сил. На сьогоднішній день це суспільний престиж, це пов'язано з отриманням престижних професій і роботи в майбутньому/

Хто куди відправиться – невідомо. Але у хлопців щодо роду військ – свої вподобання.

/Олександр Макаров, призовник
Мені хотілося б потрапити в десантні війська або Нацгвардію. Подобається. Цікаво/

Призовникам виплачується допомога у розмірі двох мінімальних зарплат – майже 3 тисячі гривень. Служити мають півтора року, а ті, хто з вищою освітою, – всього рік. У військкоматі заспокоюють: за цей час призовники не потраплять в зону АТО.

/Анатолій Губський, військовий комісар Полт.обл.військового комісаріату
Доводжу до батьків, що військовослужбовець строкової служби в зоні АТО не бере участі. Але нагадаю, що в 2014 році після виходу даного наказу 40 строковиків, які пішли на війну, всі 40 осіб підписали контракт/

Протягом жовтня-листопада з Полтавщини планується призвати 540 чоловік. Служити будуть здебільшого в Києві та Білій Церкві.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію