Проект «Партнерство для розвитку міст» у Полтаві сягнув «екватору»

Проект «Партнерство для розвитку міст» у Полтаві сягнув «екватору». Нині експерти останнього вже провели аналіз розвитку міста, виявили найбільш привабливі його напрямки. У вівторок відбулося чергове засідання робочої групи проекту.

Починаючи з цієї весни, Полтава працює у проекті «Партнерство для розвитку міст». «ПРОМІС» покликаний допомогти зміцнити муніципальний сектор в Україні та прискорити економічний розвиток місцевих громад. На сьогоднішній день у Полтаві половина шляху цього проекту пройдена. На засіданні робочої групи експерти діляться своїми напрацюваннями. Розвиток міста неможливий без розвитку бізнесу, зазначають фахівці. У Полтаві вони виокремлюють певну спеціалізацію останнього. Це – агропереробка, розвиток сервісних галузей, які обслуговують нафтовидобування, машинобудування. Також є ідеї спробувати попрацювати у нових сферах економіки, наприклад, виробництво електроенергії з відновлювальних джерел. Сприятливе бізнес-середовище, ефективність управління та плідна співпраця усіх структурних підрозділів у підсумку допоможуть досягти основної мети розвитку міста.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради
Звичайно, ми надіємося на залучення додаткових коштів, це додаткові інвестиції. Ми хочемо, щоб Полтава була відомою, щоб ми не говорили, що їдемо до якогось міста подивитися, а навпаки – чекаємо, щоб приїздили до нас. Тобто я вважаю, що Полтава – туристичне місто, у нас є серйозний потенціал, і нам необхідно діяти правильно, щоб зробити його таким/

Нині розробляється відповідна Стратегія. Вона включатиме певні заходи та окремі проекти. До речі, останні зможуть виносити на розгляд експертів усі охочі.

/Ігор Лепьошкін, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС
Стратегія – це не є документ міської ради. Це є документ громади. І дуже важливо, ми будемо докладати максимум зусиль до того, щоб до реалізації стратегії долучилися усі небайдужі, усі ті, хто мають ресурси, бажання попрацювати на благо міста/

Процес розробки Стратегії має завершитися до кінця цього року. Потім її мають затвердити на сесії міської ради депутати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію