Міському голові – 3, напрямку розвитку міста – 4: полтавці оцінили рік роботи нової влади

Полтавці позитивно оцінюють напрям розвитку свого міста. Днями у Полтаві київські експерти провели соціологічне дослідження думки місцевих мешканців з приводу їхньої оцінки дій міської влади, розвитку окремих галузей життя. 53,6% опитаних вважають, що Полтава розвивається у «правильному», або «швидше правильному» напрямку. Деяким сферам життя міста полтавці ставлять оцінку «4», а деяким – «трійки» та «двійки». 

Майже рік минув з часу попередніх місцевих виборів. Як змінилося життя в українських містах з того часу, взялися досліджувати експерти однієї з соціологічних компаній країни. До Полтави вони побували у 5 найбільших містах України: Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, і мали змогу порівняти їхній розвиток.

/Тарас Богдан, представник порталу «ZNAJ.UA»
Десь трішки більше, десь трішки менше, ситуація, як у Полтаві, наприклад, спостерігається, вона характерна для всіх міст, тому що загальна ситуація у країні здійснює вплив на це/

В опитуванні взяло участь більше півтори тисячі полтавців. Їм запропонували відповісти на запитання, пов'язані із діяльністю міського голови, розвитком окремих галузей життєдіяльності міста.

/Андрій Яременко, засновник соціологічної компанії «Active Group»
Запитання по напрямках, якими займається, як було побудовано: ми взяли 13 стандартних передвиборчих обіцянок практично всіх мерів, і задали питання, на скільки ви оцінюєте зусилля міської влади по цих напрямках. І, відповідно, якісь напрямки оцінювали те, що помітили зусилля, десь оцінювали, що не помітили зусилля/

Полтавці помітили зусилля міської влади, кажуть експерти, у питаннях громадського транспорту, культури та будівництві нового житла. По оцінці роботи мера та розвитку міста вцілому Полтава тримається впевненої середини.

/Андрій Яременко, засновник соціологічної компанії «Active Group»
Мера в принципі посередньо оцінюють. Тобто, він не найгірший на фоні великих міст, але є й кращі. Тобто, напрямок розвитку міста, як люди позитивно, чи негативно сприймають розвиток міста. Полтава десь в серединці. Як у Дніпрі. Тобто, у Харкові і Львові напрям розвитку міста кращий/

Серед усіх опитаних 24,2% полтавців вважають напрям розвитку міста правильним, ще 29,4 – «швидше правильним». Ці результати опитування фахівці соціологічної компанії презентували на засіданні «круглого столу», куди запросили представників міської влади, депутатського корпусу, громадських організацій.

Стрічка новин