«Полтавський вісник» збирає друзів

«Полтавський вісник» збирає друзів – обласний щотижневик влаштував для своїх читачів музичну битву. У театрі Гоголя змагалися чиновники, лікарі, журналісти та домогосподарки за звання найспівучішої команди. Як це було та хто переміг – у наступному сюжеті.

Аншлаг у театрі Гоголя – тут посадовці, люди культури, журналісти, чиновники, домогосподарки, педагоги, пенсіонери, лікарі. Газета «Полтавський вісник» зібрала шанувальників на співочі баталії. Авторка сценарію – наша колега і Заслужена діячка мистецтв України Марійка Бойко.

/Марійка Бойко, автор сценарію
По суті ми творимо історію. Такого свята Полтава ще не знала/

5 команд, у складі яких – люди різних професій, готуються. Дитячий хірург Микола Гриценко виступатиме із клубом «Ротарі». Про свої співочі здібності лікар мовчить, зате розповідає про клуб.

/Микола Гриценко, Заслужений лікар України, дитячий хірург
Від 3-5 років дітей забезпечували безкоштовним інсуліном дуже високої якості. Кілька дітей-сиріт отримували стипендії нашого клубу, талановиті художники, музиканти, також отримували підтримку «Ротарі»/

5 зіркових тренерів мали підготувати кожен свою команду. Ярослава Руденко переймається – через концерти не мала часу на колектив.

/Ярослава Руденко, Заслужена артистка України
Це мої давні знайомі, і нові знайомі, і навіть друзі, і серед тих учасниць моєї команди є майстриня, яка робить дуже гарні вінки з колосся, це вже другий виріб, який вона мені зробила.../

Усього тут 5 команд, кожна виконує 2 пісні.

Серед журі – народні та заслужені артисти, чиновники, телевізійники. Кращою визнали команду Ярослави Руденко. Переможцям дісталися солодкі та грошові призи і поїздки до Львова. Ідея влаштувати співочий конкурс навіялась головному редактору «Вісника» настроями під час Майдану.

/Лариса Семеняга, головний редактор газети «Полтавський вісник»
Я відчула такий сум, таку тугу, бо в людей настрій дуже важкий, ну зрозуміло, що і ситуація не дуже проста. Мені згадалися мої батьки, як вони збиралися родинами, компаніями, співали пісень, а пісня – вона ж дає життя. І мені дуже захотілося зібрати Полтаву, і заспівати разом/

Організатори певні: таким чином народжується новий формат конкурсу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію