В Нових Санжарах триває тиха війна

В Нових Санжарах триває тиха війна. Про це розповідають бійці АТО, які зіштовхнулися з проблемами після демобілізації. Найчастіше вони виникають під час оформлення пільг чи виділення землі. Послухати ці питання та привітати з Днем захисника України до районного центру приїхав голова обласної ради Олександр Біленький.

Олександр Шурманов – учасник АТО. Нещодавно повернувся зі Сходу. Коли прийшла повістка, розповідає хлопець, – пішов до військкомату. Служив у санітарній роті. Перші дні в зоні АТО видалися надзвичайно важкими.

/Олександр Шурманов, учасник АТО
Відправили нас в Іловайськ вже після котла забирати наших хлопців. Таке бойове хрещення було тяжким і болісним/

З Олександром та іншими бійцями АТО з Новосанжарського району приїхав поспілкуватися голова обласної ради Олександр Біленький. Сюди прибув на запрошення районної влади.

/Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
Хочеться у неформальній обстановці поспілкуватися з воїнами АТО, послухати їх проблеми, вислухати, як вони захищали нашу Батьківщину, які зараз нагальні питання є у воїнів АТО/

Спеціально до Дня захисника України в районному будинку культури організували виставку виробів народних майстрів та тематичний концерт. Серед присутніх – багато військових. Говорять: радо розкажуть про свої проблеми.

/Олександр Шурманов, учасник АТО
Багато людей, побратимів зіштовхуються з проблемами, не хочуть йти їм назустріч, не хочуть віддавати їм ту землю, пільги не оформляють. Трапляються проблеми. Особисто в мене все нормально обійшлося/

Бійці зазначають: війна продовжується, але вже в тихій формі.

/Сергій Кульчинський, учасник АТО
З великими потугами починають. Велика бюрократична машина, багато непорозумінь. Воюємо/

Всього за 6 хвиль мобілізації до армії з Новосанжарського району призвано майже 400 чоловіків.

Стрічка новин