Сестринська помста: за спробу згвалтувати одну з них дівчата вбили чоловіка

Сестринська помста. За спробу згвалтувати одну з дівчат чоловіка позбавили життя. У Великобагачанському районі дві сестри вбили знайомого свого батька. Більше про це – у наступному матеріалі.

Від місцевого таксиста до поліції надійшло повідомлення про двох підозрілих дівчат, яких він мав із Полтави доставити у Гадяч.

/Валентин, таксист
Вони сіли до машини, сказали, що грошей у них немає. Вони можуть розрахуватися тільки двома телефонами. Телефони я подивився – вони були побиті. Потім вони мені почали розказувати цю ситуацію, як вони вбили цього чоловіка/

За словами дівчат, вони вбили чоловіка у селі Поділ Великобагачанського району. Незрозумівши, чи жартують його пасажирки, чи говорять серйозно, таксист непомітно для них зателефонував до поліції.

/Дмитро Ткаченко, інспектор патрульної поліції м.Полтави
Зупинили даний автомобіль, в якому знаходилися дві невідомі особи, попрохали їх вийти з автомобіля для того, щоб перевірити документи. Так як документів у них не було, запропонували їм проїхати разом з нами до відділку поліції для з'ясування особи/

У відділку 19-річні дівчата, які виявилися сестрами, розповіли оперативникам, що вони – мешканки Гадяцького району. У Поділ приїхали в гості до товариша свого батька. У чоловіка вони прожили три доби, відпочивали та розпивали спиртні напої.

/Затримана
Він Ірку хотів гвалтувать, за волосся тягав, бив. Ну і я ж підішла. Він мене вдарив. Ну і поріз на руці/

Своєму кривднику дівчата нанесли ножові поранення, несумісні з життям. А самі втекли до Полтави.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
У даний момент при проведенні спільно з прокуратурою Полтавської області першочергових слідчих дій вказані громадянки затримані за статтею 208 Кримінально-процесуального кодексу України, відомості внесені до ЄРДР за статтею 115 Кримінального кодексу України/

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років, або довічне позбавлення волі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію