Серійного злодія затримали кременчуцькі поліцейські

Серійного злодія затримали кременчуцькі поліцейські. Чоловік промишляв рано-вранці. Об'єктом для себе обирав офіси та магазини, що розташовувалися на перших поверхах будинків. Один із салонів краси, який «обчистив» зловмисник, зіграв з ним злий жарт. Подробиці – далі у випуску.

Рано-вранці поліцейські помітили на вулиці міста підозрілого чоловіка. В руках у нього був телевізор, від якого він відкручував кріплення.

/Аліна Мудра, інспектор патрульної поліції м.Кременчук
Ми побачили у нього ключ на ремінці широкому, який схожий був на автомобільний ключ. Ми пройшли прилеглу територію, і побачили підозрілий автомобіль, в якому були різні речі. Ми зателефонували на чергову частину та дізналися, що даний автомобіль належить цьому громадянину/

Як виявилося, чоловік щойно пограбував один із салонів краси у місті. Про неприємний випадок його власниці повідомила прибиральниця.

/Ксенія, власниця салону краси
Сказала, що пошкоджена решітка, відкрите вікно і немає деяких речей у салоні. Зник телевізор, кава-машина і деякі матеріали для манікюру/

Усе це, і не тільки згодом правоохоронці знайшли у машині чоловіка, якого затримали. Як виявилося, салон краси став не єдиною жертвою зловмисника.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Всього встановлено вже більше 10 фактів крадіжок вказаним громадянином з магазинів та офісних приміщень м.Кременчука. Також на даний час перевіряється причетність вказаного громадянина до інших крадіжок як на території міста Кременчука, так і на території інших районів Полтавської області/

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 185 частиною третьою Кримінального Кодексу України (крадіжка). За скоєне чоловік може провести за гратами від трьох до шести років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію