В обласній адміністрації радилися, за яким фінансовим планом житимуть полтавці наступного року

За яким фінансовим планом житимуть полтавці наступного року – попередньо радились в обласній державній адміністрації. Там відбулося засідання колегії Департаменту економічного розвитку. На порядку денному – керівники обласного відомства радили, як сформувати проекти соціального розвитку районів.

В області готуються створити фінансовий план наступного року. Плюс – формують Регіональну стратегію Полтавщини на 2018-20 роки. З районів до адміністрації приїхали начальники управлінь з усіх куточків області на засідання економічної колегії.

/Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА
На своєму рівні ви пишете програми соцекономрозвитку, які мають теж відповідати стратегії розвитку Полтавської області до 2020 року. І також відповідати всім нормам і вимогам законодавства/

Представники місцевих відділів мають допомагати створювати плани розвитку на місцях, говорить Інна Іщенко. Це допоможе їм залучати кошти із Державного фонду регіонального розвитку.

/Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА
Ситуація дуже плачевна, бо деякі районні державні адміністрації взагалі не долучилися до цього процесу. Від вас, як від державних адміністрацій, особисто не подано проектів. Можливо, подано від сільських рад, міських рад. Я сподіваюсь, що це і за вашою підтримкою і участю у тому числі/

Фахівці звертають увагу: до програми соціального розвитку області цьогоріч включили новий розділ – впровадження децентралізації та реформи місцевого самоврядування.

/Ірина Березова, начальник управління економіки та стратегічного розвитку Полтавської ОДА
Не всі райони мають об'єднані громади вже діючі. Але процес децентралізації – це головна реформа. І наступний рік – основна фаза децентралізації і добровільного об'єднання. Процес розпочато, і зворотнього шляху немає. Я вам рекомендую такий розділ включати в свої програми обов'язково/

Щоб отримати субвенцію, добровільнооб'єднані громади мають скласти програми розвитку на наступний рік. І їх мають включити районні програми як представницькі органи всієї території.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію