У Полтавської центральної районної клінічної лікарні - ювілей

У Полтавської центральної районної клінічної лікарні - ювілей. Цьогоріч закладу виповнюється 50 років, повідомляє Департамент охорони здоров'я Полтавської ОДА. Лікарня розпочала свою роботу 1 березня 1966 року. На момент відкриття у закладі було розгорнуто 100 цілодобових стаціонарних ліжок, а поліклінічне відділення забезпечувало обслуговування 250 відвідувачів у зміну. Вже за перший (неповний) рік роботи в лікарні було проліковано понад 53 тисячі пацієнтів, 10 тисяч оглянуті профілактично, виконано 857 оперативних втручань та більше 6 тисяч рентгенологічних обстежень.
Поступово лікарня розбудовувалась, і в середині 70-х років, після введення в експлуатацію другого лікувального корпусу, набула сучасного вигляду.
На сьогодні лікарня є одним з найпотужніших медичних закладів області. До її складу входять 7 стаціонарних відділень (хірургічне, терапевтичне, пологове, гінекологічне, дитяче, інтенсивної терапії та неврологічне) загальною потужністю 251 ліжко і консультативною поліклінікою на 600-800 відвідувань. Полтавська центральна районна клінічна лікарня є єдиною в області районною лікарнею, що має статус «клінічного» закладу.
На сьогодні у закладі, який очолює Олег Мехедько, працюють 112 лікарів та 168 чоловік середнього медичного персоналу. За період з 1966 по 2015 роки у лікарні народилось понад 39 тисяч немовлят. Заклад відвідали понад 9,5 мільйонів пацієнтів. У стаціонарних відділеннях проліковано 420 тисяч хворих. Виконано 122 500 хірургічних втручань.
Ювілей лікарні - це ювілей кожного працівника - це свято тих, хто присвячує своє життя благородній праці - турботі про життя і здоров'я людини та тих, хто це забезпечує.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію