Європейські норми виконання митних формальностей з успіхом приживаються у Полтаві

Європейські норми виконання митних формальностей з успіхом приживаються у Полтаві. Електронна система обміну даними «Єдине вікно» – серед таких. З 1 серпня Державна фіскальна служба надає можливість користуватися інноваційною системою, що економить час і сприяє розвитку міжнародної торгівлі. Про інші переваги «єдиного вікна» – далі у випуску.

Кілька служб державного контролю дорівнює одному пакету документів. Тепер така математика виконання митних формальностей згідно з інноваційною системою «Єдине вікно».

/Євген Богдан, начальник з організації митного контролю Полтавської митниці ДФС
Це певний механізм, відповідно до якого митниця і контрольні органи – це і ветеринарний, і екологічний, і санітарно-епідеміологічний здійснюють між собою взаємодію/

Інноваційна система в Україні діє вже 2 місяці. Як зазначає представник митного контролю у Полтаві Євген Богдан, головні переваги впровадження – економія часу та усунення корупції.

/Євген Богдан, начальник з організації митного контролю Полтавської митниці ДФС
Підприємству необхідно лише раз підготувати пакет документів в електронному вигляді, і направити його за відповідною адресою до «Єдиного вікна». Це будуть скановані документи, відправлені за допомогою електронного підписа підприємства/

Щоб отримати електронний підпис, необхідно звернутися до податкової служби. Після – відправити документи за принципом «Єдиного вікна». І вже за 4 години можна розраховувати на відповідь. Зазначимо, підприємства можуть користуватися і старим традиційним методом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію